Būstas su paskola

Ar įmanoma įsigyti būstą Vilniuje be paskolos internetu arba be paskolos iš banko. Karta Y nerimsta, nes nors jau švenčia trisdešimtmetį, bet vis dar gyvena nuomojamame kambaryje pas bobutę ir dirba tik 5 mėnesius į metus (batų parduotuvėje), kitus mėnesius keliauja. Tačiau tai nekeičia fakto, kad būsto kainos sostinėje tikrai auga, o norinčiųjų pirkti ir skolintis taip pat daugėja.

Aukšti atlyginimai Vilniuje leidžia imti paskolas

Credit24Kaip atsitinka toks dalykas, kad žmonės ima ieškoti, kas paskolins geromis sąlygomis, o paskui nori mokėti paskolą visą gyvenimą? Galima žvelgti tai iš trumpo ir ilgo mąstymo perspektyvos. Jeigu planuoji gyventi Vilniuje, visgi nori turėti čia kažkokį savo kampą. Sakykime, iš pradžių dar nežinai, ar tikrai čia gyvensi. Bet paskui nutari, jog, kad ir kaip sunkiai dirbsi, bet gyvensi čia. Čia juk daugiau perspektyvų, daugiau gero atlyginimo. Taigi, nori gyventi, reikia vietos. Nuomotis visą gyvenimą tikrai neverta. Gal tai geriausias butas, kokiame gyvensi, bet juk nenori būsto nuomai mokėti tokių pinigų ir mokėti jų visą gyvenimą. Būstas Vilniuje labai brangus ne tik jį perkant, bet ir nuomojantis. Tad natūraliai kyla poreikis ieškoti tokio varianto, kuris tau geriausiai tiktų.

Kaimuose būstą įsigysi ir be paskolos

Tuo tarpu, kai kurie žmonės galvoja truputį kitaip. Turėdami omenyje, kad paskolos internetu gali būti suteikiamos ribotos, ir už jas gal net ir nenusipirksi to svajonių būsto, pasvarsto, kas būtų, jeigu gyventų ne Vilniuje. Kartais nuo kokių Fabijoniškių iki Vilniaus centro tenka važiuoti pusantros valandos. Tas pats, kas važiuoti nuo užmiesčio ar išvis kito kokio nors miesto. Tad daug žmonių mąsto ir taip: o kas, jeigu aš gyvenčiau ne čia, o kur nors kitur? Jeigu aš kur nors kitur semčiausi gyvenimo grožio, gal kur nors ant kalno, prie miško, prie ežero ar upės? Už tą pačią kainą, už kokią gali Vilniuje nupirkti 1 kambario vargingą butą bendrabutyje 18 kvadratų, už ją gal nupirkti namą užmiestyje. Tad Y kartą verčia susimąstyti tokie būsto kainų skirtumai mieste ir kaimuose.

Pirkti ar nuomotis?

Kitas klausimas, kurį ir vėl tenka lyg bumerangą grįžusį spręsti, tai nuomotis ar pirkti. Vėlgi, jeigu su paskola gali įpirkti tik tokį kambarį bendrabutyje, į kurį net kojos nenorėtum žengti, tai ar verta jį išvis pirkti?

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *