Vandens siurblių panaudojimas buityje

Vandens siurbliaiVandens siurbliai, kurie gali būti paviršiniai ir panardinami, dažniausiai yra naudojami žemės ūkyje, buityje, chemijos pramonėje, įvairiose energetikos srityse. Kartais tokie vandens siurbliai yra naudojami atsitikus nelaimei nuosavuose namuose ar kitose vietose, kurios buvo stipriai užlietos kaimynų, dėl trūkusių vamzdžių ar kitų priežasčių. Kai vandens neįmanoma išsemti paprastesniais būdais, į pagalbą yra pasitelkiami vandens siurbliai. Deja, bet po tokio stipraus užliejimo, namuose neišvengiamai turėsite atlikti bent jau kosmetinį remontą. Tad kaip tinkamai elgtis, esant užliejimo atvejui namuose?

Pasak specialistų, vandens siurblių pagalba išsiurbus nepageidaujamą vandenį ir esant šlapioms namų sienoms ar grindiniui, nerekomenduojama iškart imti atnaujinti namų apdailos. Pirmiausia, yra būtina namus bent kelias savaites stipriai vėdinti, netgi sukūrus skersvėjį, jei reikia, naudoti drėgmės surinkimo aparatus. Vėdinimo laiktarpis priklauso nuo to, kaip stipriai buvo užlietas būstas. Taigi, vienas svarbiausių aspektų prieš remontą – palaukti, kol namų sienos ir grindinys visiškai išdžius, o tai dažniausiai užtrunka apie mėnesį laiko.

Per patalpų džiovimo laiką yra aiškinamasi, dėl kieno kaltės įvyko avarija, sulaukiama draudimo išmokų ir pradedami planuoti patalpų renovavimo darbai. Tiksliausias žalos įvertinimas yra įvykdomas būsto plotui galutinai išdžiuvus, todėl net ir būdamas avarijos kaltininkas nepriimkite skubotų sprendimų ir pas, pavyzdžiui, kaimynus, kurių būstą apliejote, apsilankykite visą patalpų džiovinimo laikotarpį ir nuotraukomis fiksuokite žalą ir būsto pakitimus. Pasak specialistų, į sienas įsigėręs vanduo ilgainiui nulemia atsilupusius tapetas, tinką bei dažus. Todėl po tokių avarijų, yra vykdomas pilnas sienų remontas ir jų dažymas ar tapetavimas.

Na, o kad tokios nemalonios situacijos neatsitiktų, bent kartą per metus į namus pasikvieskite įvairių vamzdynų, skalbimo mašinų ir kitų vandenį naudojančių elementų meistrus, kurie užtikrintų nepavojingą ir veiksmingą jų darbą.

Daugiau informacijos – www.technobaltic.lt

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *