Vidaus ir lauko baseinai: tipai, privalumai ir trūkumai

Šiuolaikiniai vidaus ir lauko baseinai realizuoja pasirinktas dizaino idėjas ir leidžia sukurti pageidaujamą komforto zoną namuose. Itin plati baseinų modelių pasiūla atitiks išrankiausių pirkėjų poreikius, o individualiai pasirenkamos konstrukcijos bus pritaikytos bet kokio dydžio aplinkoje, lauko ir vidaus patalpose. Vertinant itin plačią baseinų pasiūlą, paprastai išskiriami 3 dažniausi pirkėjų pasirinkimai: betoniniai, plastikiniai ir masažiniai SPA baseinai.

BaseinaiSvarbiausia baseino funkcija – nuraminti ir atpalaiduoti. Tiek plaukimo, tiek masažiniai baseinai tampa išskirtine relaksacijos priemone, kurioje smagu pailsėti po sunkios darbo dienos ar tiesiog gerai praleisti laiką su šeima bei draugais. Jei nusprendėte montuoti baseiną, visų pirma turite nuspręsti, kokio tipo konstrukciją rinksitės ir kur baseinas bus įrengiamas. Jei galvojate apie erdvę kieme, siūlome rinktis gerai apšviestą zoną, kurios neuždengtų medžiai ar kitų aukštų objektų šešėliai. Venkite šiaurinės pusės. Svarbų vaidmenį atlieka ir dizaino sprendimai. Vidaus ir lauko baseinai džiugina ne tik kūną, bet ir akį, todėl gerai pagalvokite, kokios apdailos medžiagos ir baseino dizaino sprendimai atitiks jūsų išsikeltus kriterijus ir bendrąją gyvenamosios aplinkos atmosferą.

Patys populiariausi – betoniniai baseinai. Tai ilgaamžiškiausias ir patvariausias baseinų tipas, atitinkantys Lietuvos klimato sąlygas. Betoniniai baseinai gali būti įrengiami tiek lauko, tiek vidaus patalpose. Paprastai šiuo atveju pasirenkama moderni persipylimo sistema. Tiesa, klientams pageidaujant, galima rinktis ir skimerinę įrangą. Ji kainuoja mažiau, tačiau jos naudojimas nėra toks praktiškas ir patogus. Itin svarbus betoninių baseinų privalumas – neribota dydžių ir formų įvairovė, platus spalvų pasirinkimas. Deja, tokie baseinai reikalauja itin didelių investicijų, profesionalių montuotojų ir nepigių atnaujinimo darbų. Be to, šių baseinų įrengimas yra gana ilgas ir reikalauja kantrybės.

Itin populiarus sprendimas – plastikiniai baseinai, gaminami iš ekologiškų medžiagų. Šie baseinai nereikalauja sudėtingų statybos ir apdailos darbų, jie įrengiami itin greitai ir paprastai. Aukštos kokybės plastikas yra atsparus besikeičiančioms oro sąlygoms ir UV spinduliams. Šio baseino montavimas prisitaikys prie individualios aplinkos ir nereikalaus didelių investicijų. Didžiausias minėtojo sprendimo trūkumas – žemi ilgaamžiškumo rodikliai ir riboti dizaino sprendimai.

Masažiniai SPA baseinai gali būti montuojami tiek lauko, tiek vidaus patalpose. Priklausomai nuo konkrečių klientų pageidavimų, pasirenkama individuali baseinų įranga, oro ir vandens purkštukų sistema, baseinų dydis ir dizainas. SPA baseinai atpalaiduoja raumenis, ramina nervų sistemą, gerina kraujo apytaką. Papildoma įranga padeda kurti stilingą poilsio zonos aplinką – atsižvelgiant į gyvenamosios aplinkos sprendimus, galima rinktis originalią apšvietimo sistemą ir stilingus baseinų priedus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *