Aliuminiai langai teikia daug pranašumų

Kuriantiems šiuolaikišką ir ilgaamžį interjerą aliuminio langų sistemos gali tapti patraukliu pasirinkimu. Jos, žinoma, nekainuos taip pigiai kaip mediniai ar plastikiniai langai, tačiau tie, kas brangiau įsigis gerą daiktą, žinos, už ką iš esmės moka.

Naujas stilius

ProfiliaiAliuminis – tai medžiaga, kurią renkasi ne vienas modernios architektūros mėgėjas. Norisi, kad būtų kuo gražiau atlikta visa apdaila, o ir kad kuo patvariau atrodytų viskas. Naujas stilius nebe toks jau ir naujas – jau kelis dešimtmečius aliuminis yra tikrai pamėgtas, kuriant modernų namų stilių. Aliuminio langai – tai vienas iš būdų sukurti patvarius ir stilingus namus. Puikiai derės ir prie aliuminių profilių durims, o taip pat ir stilingos aliuminio tvoros. Aliuminio profilius dažnai renkasi ir naujų biurų, verslo centrų statytojai.

Tvirtumas ir ilgaamžiškumas

Kuo toks vertingas aliuminis ir jo konstrukcija? Verta atkreipti dėmesį, kad ir minkščiausias metalas, vis tiek bus tvirtesnis ir ilgiau atsilaikys aplinkos poveikiui nedu mediena ar vertę prarandantis plastikas. Kadangi aliuminis ne geležis, jis nerūdija, jis visada išlieka toks pats. Taip pat tai labai lengva metalo konstrukcija, ne plienas ir ne švinas, taigi, galima tikėtis ir ne per didelės apkrovos, įrengiant namus.

Niekas neįsilauš

Plastikines balkono ar mansardos duris visgi tikrai labai lengva atidaryti tiesiog su laužtuvu. Ir tušti palikti privatūs namai, kuriems nėra įvesta signalizacija, žinoma, gali būti tokiu būdu atidaromi. Tačiau su metaliniais profiliais nepajuokausite – niekas neįsilauš arba padarys tą labai sunkiai, kai durų ar langų sistemoms naudojami aliumininiai profiliai. Taigi, jeigu nerimaujate, kad kažkas gali pas jus užeiti, ko nekvietėte, neabejokite ir įdėkite aliuminio profilius – bus tikrai labai patogu ir gera tokius turėti.

Gera šilumos izoliacija

Geriausia šilumos izoliacija pasižymi tos aliuminio profilių sistemos, kurių tarpuose tarp aliuminio pluoštų yra išvakuumuotas oras. Tuomet vakuumas visiškai nepraleidžia šalčio ar šilumos ir tokios sistemos gali užtikrinti visišką temperatūros sulaikymą.

Kokiems pastatams tiks?

Kultūros paveldo ir saugomose teritorijose yra numatyta nemažai reikalavimų, kaip gali atrodyti nauji ar atkurti pastatai, kad jie neiškreiptų vietos kraštovaizdžio plano. Tačiau visgi aliuminis puikiai tiks naujuose rajonuose, kur architektūrai nėra taikomi tokie suvaržyti reikalavimai. Senamiestyje turėsite naudoti senovines medžiagas, o štai naujose vietose – kažką naujo, kažką tokio, kas jums iš tiesų patinka. Pavyzdžiui, aliuminio profilių konstrukcijas langams ir durims.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *