Ar verta užsakyti gėlių pristatymą?

Šiuo metu labai populiarėja gėlių pristatymas, todėl besidomintys šiomis paslaugomis svarsto ar tai ta paslauga, kurią verta užsakyti. Norint sužinoti galima pasidomėti tokiomis paslaugomis, pavyzdžiui, LaimėsGėlės siūlo platų asortimentą gėlių ir dovanų, kurias galima įsigyti. Taip pat galima ir patiems nuvykti į gėlių parduotuvę, ir nusipirkti gėlių. Kuris būdas geresnis?

Laimingos gėlėsKiekvienas pirkimo būdas turi savo privalumų ir trūkumų. Pirmiausia aptarkime gėlių pirkimo paprastoje parduotuvėje privalumus ir trūkumus. Žinoma, kad daugeliui rinktis patiems gėles yra malonus užsiėmimas. Didelis privalumas, kai patys galite ne tik apžiūrėti gėles, bet ir pauostyti ar paliesti. Matant gėles galima įvertinti ar jos tiks. Ar jums patinka ši spalva, ar gėlių dydis? Tai labai svarbu. Taip pat kaina bus mažesnė, nei perkant internetu. Tačiau yra didelis trūkumas. Tai – laikas. Perkant paprastu būdu gali tekti nuvykti ne į vieną parduotuvę, todėl sugaišite daug laiko paieškoms. Pavyzdžiui, perkant iš Laimės Gėlės Vilniuje elektroninės parduotuvės galėsite greitai įsigyti tai, ko reikia. Taip pat toks būdas netiks tiems, kurie nori įteikti gėles kitoje vietoje esantiems žmonėms, nei jie dabar yra.

Perkant internetu didelis privalumas – taupomas laikas. Taip, laiko paieškoms jūs tikrai sutaupyste, nes jums nereiks niekur eiti ar važiuoti. Kaip žinome lankyti skirtingas gėlių parduotuves užtrunka ilgai. Be to, perkant iš elektroninės parduotuvės galima rasti paprastą suskirstymą kategorijomis, kas palengvina paieškas. Pavyzdžiui, galite atskirose kategorijose rasti gėles, puokštes, dovanas ir pan. Taip sutaupyste laiko, nes nereikės peržiūrėti daugybės pasiūlymų. LaimėsGėlės siūlo gėlių pristatymą į pasirinktą vietą, todėl daugeliui tai tampa labai patogia paslauga, nes galima pradžiuginti gėlėmis ar dovanomis artimus žmones, kurie yra kitoje vietoje, nei dovaną norintis įteikti pirkėjas. Tai labai populiari paslauga tarp emigrantų ar kituose Lietuvos miestuose dirbančių žmonių. Laimės Gėlės Vilniuje suteikia plačias galimybes nudžiuginti jums brangius žmones. Tiesa, perkant tokiu būdu yra ir trūkumų. Vienas iš svarbiausių – gėlių nematymas. Jūs nematote kaip iš tikrųjų atrodo gėlės, jų spalva, dydis ir t.t. Todėl labai svarbu rinktis patikimą parduotuotuvę, kuri užtikrins, kad nuotraukos (parduodamų gėlių) atitinka realybę. Dar vienas trūkumas – didesnė kaina, tačiau jums nereikia gaišti laiko paieškoms ir važiuoti įteikti gėlių. Už jus viską atliks gėlių parduotuvės darbuotojai. Tai labai patogu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *