Superkamų automobilių kainos

Ko gero ne vienam kyla klausimas apie superkamų automobilių kainas. Visiems jau yra žinoma, kad automobilių supirkimas tapo neatskiriama automobilių pirkimo ir pardavimo rinkos dalimi. Paslauga turi ką pasiūlyti, ko negali kiti pardavimo būdai, todėl žmonės jau dažniau atsigręžia į jos pusę kalbai pasisukus apie automobilio pardavimą.

Bet pats svarbiausias klausimas yra ne apie automobilių supirkimo eigą, supirkėjų motyvaciją ar kitką. Svarbiausias klausimas yra apie superkamų automobilių kainas, t. y. ką supirkėjai gali pasiūlyti pardavėjams.

Labai paprasto atsakymo į šį klausimą nėra, nes viskas atsiremia į pardavimo aplinkybes, t. y. kokia transporto priemonė yra parduodama, kaip ji atrodo, koks jos statusas ir t.t. Todėl čia mes galime tik kiek aptakiau įvardinti pagal ką supirkėjas nusprendžia kokią kainą pasiūlyti su juo susisiekusiam pardavėjui.

Markė, modelis ir metai

Automobilių supirkimasAr automobilį perka supirkėjas, perpardavėjas ar paprastas gyventojas savam naudojimui, visada svarbiausia yra automobilio markė, modelis ir metai, kuriais automobilis buvo pagamintas. Tai labiausiai įtakoja automobilio kainą, nesvarbu kas yra jo pirkėjas ir kokiam tikslui jį perka. Automobilių supirkimas galbūt išsiskiria tik tuo, kad perkami yra visų markių automobiliai, pirkimo fakto neįtakojant taip pat ir modeliui, ir pagaminimo metams. Jie įtakoja tik galutinę kainą.

Techninė apžiūra

Suprantama, kad tvarkingas automobilis su techninę apžiūrą įrodančiais dokumentais bus vertingesnis, nei transporto priemonė be jų. Supirkėjai perka ir vienus, ir kitus automobilius, tačiau didesnę kainą siūlo naujesniems, techninę apžiūrą praėjusiems ir kitaip dokumentiškai sutvarkytiems automobiliams.

Važiuojantis ar ne

Galbūt nebūtinai visai tvarkingas, bet važiuojantis automobilis bus vertingesnis už tą, kuris nevažiuoja ir kuriam yra reikalingas remontas. Kaina priklausys ir nuo priežasties, kodėl automobilis nevažiuoja, tačiau supirkėjai į tai gilinasi mažiau, nei paprasti gyventojai.

Automobilio galingumas

Kaip ir kitais atvejais, galingesnis, mažiau degalų suvartojantis automobilis bus vertingesnis ir vertas didesnės kainos, nei kitokia alternatyva. Todėl vienas iš pirmųjų klausimų, kuriuos užduoda supirkėjai pardavėjams yra ne tik apie jau minėtus dalykus. Jie lygiagrečiai klausia ir apie automobilio variklio galingumą, jo bako tūrį ir pan.

Kiti kainą įtakojantys veiksniai

Galima aiškiai matyti, kad supirkėjams automobilio kainą įtakoja tie patys veiksniai, kurie kainą įtakoja ir paprastiems pirkėjams, jie paprasti gyventojai ar kitokią nei automobilių supirkimo veiklą vykdančios bendrovės.

Geriausiai pardavimo kainą visgi nusako rinka. Todėl norint tiksliau, o ne taip aptakiai žinoti jūsų automobilio pardavimo kainą, tiesiog reikėtų pasižvalgyti po rinką ir įvertinti einamąsias kainas tų automobilių, kurie visais aspektais yra panašūs į jūsiškį.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *