Avalynės tendencijos 2018 šiltajam sezonui

Pirmiausi Stilingi batai yra tie, su kuriais jūs jaučiatės patogiai ir gražiai, kurie jums tinka, dera prie jūsų įprasto įvaizdžio. Tačiau norėdami neatsilikti nuo mados, vis pasidairome, kas naujo darosi madų tendencijose ir kartais pasirenkame kažką, kas dar labiau mus nusviestų į mados pasaulį. Tad štai keletas 2018 vasarą madingų batelių ir basučių, iš kurių gal kažką patogaus bei malonaus rasite ir sau.

Sportiniai bateliai su dideliais raišteliais

Ryški tendencija – pirkti sportinius batelius su tikrai dideliais raišteliais, tokiais kaip kaspinai. Galite drąsiai įgyvendinti savo keistus troškimus ir įsigyti tokio tipo batelius. Pasijausite įdomiai, tačiau pastebėsite, kad drauge tai yra ir labai patogūs bateliai, kadangi tokiais raišteliais naudotis visuomet lengviau ir paprasčiau negu plonučiais.

Šlepetės formos aukštakulniai

Batai jumsVasarai stilingi batai taps – šlepetės su žemu kulniuku… Skamba keistai, tačiau tai naujoji mada, kuri netrukus užpildys miestą. Aišku, tai atrodo gana ekstravagantiškai, tačiau tikrai atsiras tokių, kas avės tokią stilingą vasarinę avalynę, juo labiau, jeigu ją priderins prie pustrumpių nukirptų plačių kelnių.

Sandalai su platforma

Kitas pasirinkimas, kuris tikrai papuoš kiekvieną moterį ir išryškins kojos grožį – sandalai su aukštesne platforma. Tai prie visko tinkanti avalynė, sukurianti grožio, natūralumo ir šiek tiek laisvumo įspūdį. Bereikia išsirinkti tinkamą rankinę prie jų. Be to, kitaip nei aukštakulniai, platforminiai batai visada yra patogesni. Jie ne taip vargina kojas, nes lygiau pasiskirsto svorio centras, gali būti įvairesnių bato išgaubtumų, o kulniukai niekur nekliūva, nelūžta ir pan.

Blizgantys bateliai

Madingi disco stiliaus blizgantys bateliai arba bent santūriai pablizginti dailūs bateliai, basutės. Su tokiais galima ir kasdien į darbą eiti, ir ruoštis ten, kur reikia pasipuošti. Verta bent vienus tokius turėti. Jeigu nepatinka iššaukiantys, tai gali būti ir paprastesni su masyvesnėmis dekoracijomis.

Rožiniai bateliai

Kaip turbūt jau puikiai žinote, šio sezono spalva – rožinė. Tad rožiniai bus madingi ir bateliai. Vadinasi, galėsite su jais gerai jaustis, negalvoti, kad atrodote kažkaip pernelyg mergaitiškai, nes tai bus madingiausia spalva. Galite derinti ir prie rožinių drabužių, ir prie solidaus juodo stiliaus.

Geltoni bateliai

Dar viena ryški madinga spalva – geltona. Tad jeigu norite gaivaus vasarinio efekto, jums tikrai labiausiai ir pravers gražūs, ryškūs, jūsų dydį ir stilių atitinkantys geltoni bateliai ar basutės, kurie taps jūsų skiriamuoju ženklu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *