Dermatologo patarimai kiekvienam

Dermatologas VilniujeKą jums pasakytų dermatologas Vilniuje, jeigu pas jį apsilankytumėte? Kokių patarimų duotų? O ką jis arba ji patartų jūsų kolegai? Visi visada kalbame, kad dermatologas Vilniuje ar bet kur kitur turėtų būti aplankomas bent kartą metuose tam, kad pamatytų jūsų individualias bėdas ir pasakytų, kas galbūt su jumis negerai ir duotų tik jums svarbius patarimus. Tačiau be tų individualių subtilybių kiekvienas dermatologas Vilniuje galėtų patarti ir keletą bendrų, universalių patarimų kiekvienam žmogui.

Jūsų odos tipas

Pirmiausiai dermatologai atkreipia dėmesį į tai, kad yra skirtingų odos tipų. Vienų žmonių oda yra riebi, kitų sausa, trečių – mišri. Visiems šiems žmonėms reikia skirtingų veido kaukių, skirtingo drėkinimo ir maitinimo, galų gale – skirtingų higienos priemonių. Todėl nebūtinai nakvojant pas draugę ir nusiplovus makiažą su jos prausikliu bei pasitepus jos kremu, padarysite tokią paslaugą savo odai. Gal draugės odos tipas kitas, ir ji naudoja visai kitokias priemones.

Higiena

Pagal tai, koks tas odos tipas, galima išsirinkti tinkamą prausiklį veidui. Tik niekada nenaudokite muilo. Muilas itin sausina odą. Ypač jei turite riebią odą ir norite, kad ji būtų sausesnė. Nusiplausite veidą su muilu, tada tas veidas pradės išskleisti labai daug riebalų, kadangi norės dirbtinai drėkinti taip nusausintą odą. Ir gausite atvirkščią rezultatą. Kaip matote, reikia pasistengti išgauti tikrai gerą rezultatą tik protingais būdais, per prievartą nieko gero nepasieksit.

Tinkama mityba ir sportas

Nors kalba eina apie odą, tačiau ir dermatologines bėdas gali išspręsti tiesiog tinkama mityba bei didesnis fizinis aktyvumas. Tikrai dažnai nutinka, kad žmonės bando visokius naujausius kremus ir procedūras tam, kad atsikratytų odos bėrimo, spuogų, o pasirodo, kad visko kaltininkas būna tiesiog labai riebus, saldus, nesveikas maistas. Norint turėti gražią odą, reikia valgyti vaisius, daržoves, žuvį, vengti cukraus ir riebalų. Be to, sveiko maisto šalininkai žino, kad būtent daržovėse yra daug antioksidantų, natūralios medžiagos, itin sveikos odos atsinaujinimui. Tad valgantys daržoves ir vaisius vėliau galės ilgai džiaugtis sveika oda. Be to, reikia gerti daug vandens, nes tik tai užtikrina odos drėgmę. Galų gale, verta ir pasirūpinti savo oda sportuojant. Kuo daugiau judate, tuo labiau užsikuria medžiagų apykaita, tuo geriau įsisavinamos įvairios medžiagos ir pagaliau, gerėja kraujotaka. Taigi, visapusis sveikas gyvenimo būdas taip pat turės naudos ir jūsų odai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *