PRADŽIUGINKITE BRANGIAUSIĄ PASAULYJE ŽMOGŲ: ORIGINALIOS DOVANŲ IDĖJOS MAMAI

Artėja mamos gimimo diena? O galbūt mylimiausią pasaulyje žmogų norite nudžiuginti be jokios progos? Jei atsivertėte šį straipsnį, tikriausiai jaučiatės kiek pasimetę ir nežinote, ką padovanoti mamai. Juk norisi, kad staigmena būtų originali, miela ir suteiktų tik geriausias emocijas, tiesa? Skubame Jus pradžiuginti – šiame tekste tikrai rasite puikių dovanų idėjų. Kviečiame skaityti!

RŪPESTINGA DOVANA – POILSIS IR SVEIKATA

Turbūt sutiksite, kad didžiausias mūsų turtas – sveikata. Deja, kartais ją apleidžiame: daug dirbame, visur skubame, prastai maitinamės, nervinamės, neišsimiegame… O vėliau kankinamės suprastėjusia savijauta. Todėl skubame priminti: rūpintis savo, o taip pat ir artimųjų, sveikata – būtina!

Norite savo mamai įteikti tikrai prasmingą dovaną? Jei taip, padovanokite jai sveikatą. Sakote, per daug abstraktu? Prieš Jūsų akis, sveikatingumo dovanų idėjos mamai:

  • Dovanu idejos mamaiPoilsis sanatorijoje. Šiuolaikinės sanatorijos – tai tarytum modernūs viešbučiai, SPA centrai ir profesionalios klinikos viename. Todėl tikrai neprašausite pro šalį, jei savo mamai padovanosite savaitgalio, kelių dienų ar savaitės kelialapį. Ji galės pasimėgauti tiek maloniais grožio ritualais, tiek pasikonsultuoti su gydytojais ir sustiprinti savo sveikatą.

  • Diagnostinių sveikatos tyrimų paketas. Profilaktiškai tikrintis sveikatą – itin svarbu. Juk tokiu būdu galima laiku užkardyti problemą ir išvengti didelių bėdų. Štai kodėl diagnostinių tyrimų paketas – puiki dovana mamai.

  • Masažo kuponas. Statistika liudija, kad daugelis šiuolaikinių žmonių jaučiasi įsitempę, patiria nerimo simptomus. Viena iš efektyvių priemonių juos užkardyti – masažai. Todėl padovanokite savo mylimai mamai masažo kuponą. Procedūros metu ji atsipalaiduos ir pasiilsės. O po visko jausis tarytum naujai gimusi.

  • Sveikatos priežiūros prietaisai namams. Jūsų mama – vyresnio amžiaus moteris? Jei taip, padovanokite jai medicininės technikos namams. Turime omenyje kraujospūdžio matuoklį, pulsoksimetrą, gliukozės kiekio kraujyje matuoklį, kokybišką elektroninį termometrą ar pan. Šie sveikatos priežiūros prietaisai padeda sekti įvairius rodiklius net neišėjus iš namų. Itin aktualu žmonėms, turintiems lėtinių ligų.

ĮSIMINTINAS LAIKAS KARTU

Ieškote originalios dovanos mamai? Ne paslaptis, kad visoms mamos geriausia dovana – laikas su savo vaiku. Todėl ją garantuotai nudžiuginsite pakvietę į restoraną, teatrą, koncertą, muziejų, galeriją ar pan.

Norite dar solidesnės dovanos? Pasiūlykite mamai kartu praleisti savaitgalį viešbutyje su SPA. Drauge galėsite mėgautis sūkurinės vonios burbuliukais, pliuškentis baseine ar gurkšnoti kokteilius gulint… Purvo vonioje! Įspūdžiai ir malonūs prisiminimai atmintyje išliks ilgai.

VISOS METUS DŽIUGINANČIOS DOVANOS

Tikriausiai daugelis mamų vieningai sutinka, kad geriausia dovana – šiltas ir nuoširdus santykis su jų atžala. Ir ne tik per Mamos dieną ar Kalėdas, o visus metus.

Norite savo brangiausiam žmogui padovanoti tęstinę dovaną, kuri apie Jūsų brangų ryšį jai primintų vėl ir vėl? Puiki idėja – pasirinkta prenumerata. Taip kiekvieną mėnesį, ištisus metus, mama gaus po dovaną! Galėsite vis susiskambinti (ar susitikti) ir ją aptarti. Nežinote, kokia prenumerata tiktų Jūsų mamai? Siūlome kelias idėjas:

  • Knygų arba žurnalų prenumerata. Tokia dovana itin sužavės mamą, kuri mėgsta skaityti. Vėliau galėsite aptarinėti, koks straipsnis ar apsakymas ją sužavėjo. Galbūt net įsiklausysite į mamos rekomendacijas ir pradėsite daugiau skaityti pats / pati?

  • Gėlių pristatymo prenumerata. Tikriausiai sunkiai rastume moterį, kurios nežavėtų šviežios ir kvapnios gėlės. Padovanokite savo mamai gėlių pristatymo prenumeratą – kiekvieną mėnesį jos namus puoš nuostabi puokštė, kuri primins Jus.

  • Saldumynų prenumerata. Jūsų mama tikrų tikriausia smaližė? Padovanokite jai į namus pristatomų desertų prenumeratą. Pyragėlis tada, kai jo labiausiai reikia – kas gali būti geriau?

  • Baseino metinis abonementas. Na taip, techniškai tai ne prenumerata. Tačiau tęstinė dovana, kuria mama galės mėgautis visus metus! Smagu ir naudinga sveikatai – argi ne puiki dovanos idėja?

Ir dar kartą pasikartosime: jokios dovanos (nei brangios, nei tęstinės) neatstos bendro laiko kartu. Todėl kai tik galite, pakvieskite mamą kartu išgerti kavos ar pasivaikščioti. Patikėkite, nuoširdūs pokalbiai su Jumis ją tikrai labai pradžiugins.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *