Gėlės

GėlėsGėlės gali būti dovanojamos įvairiomis progomis. Galite pradžiuginti žmogų įteikdami jam netikėtai puokštę. Gėlių pasirinkimas šiandieną yra didelis, galite rasti įvairiausių nuostabaus grožio. Vieni mėgsta dideles prabangias puokštes, o kitus pradžiuginti gali paprasti lauko žiedai. Dovanojant svarbu žinoti, kokie žmogui patinka. Salonai šiandieną gali pasiūlyti įvairiausių puokščių. Jums tereikia pasirinkti, jei reikia patarimų patyrę darbuotojai mielai jums patars. UAB „Floravitas“ gali sukurti nuostabiausias puokštes bet kokiai progai. Įmonė įsikūrusi Vilniuje, tačiau teikia savo paslaugas ir kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Norėdami padovanoti įspūdingą puokštę, ją galite rasti čia.

Negalite pasveikinti toli gyvenančių draugų ar giminaičių, nusiųskite jiems gėlių

Gėles galite įteikti ir būdami toli. Jums tereikia susisiekti su UAB „Floravitas“ ir be jokio vargo gėlės pasieks žmogų, kuriam jas norite įteikti. Čia galite rinktis puokštes, skintas gėles, skirtas konkrečiai vienai ar kitai progai. Susisiekite su UAB „Floravitas“ ir užsakykite gėles tiems, kurie gyvena toli. Nepamirškite nurodyti tikslaus gavėjo adreso. Galite nurodyti telefono numerį, kad kurjeris galėtų susisiekti, tokiu atveju, jei nerastų nieko namuose. Nusiųsdami gėlių žmogui, kuris to nesitiki, galite praskaidrinti nuotaiką visai dienai. Tai bus tikrai maloni staigmena gimimo dienos proga, sukakties ar kita. Netikėtai gauti puokštę kiekvienam malonu, o ypač jei jos atkeliauja nuo artimo, kuris gyvena toli. Gėlės priverčia nusišypsoti, todėl dovanodami jas, jūs dovanojate plačią šypseną. Jei draugas ar giminaitis, kuriam norite nusiųsti puokštę, gyvena nuošaliau (pavyzdžiui, rajone, miestelyje) tarkitės dėl pristatymo iš anksto.

Daugelis mėgsta klasiką ir renkasi rožes, jos puikiai gali tikti bet kokiai progai. Šias gėles galite pasirinkti klasikinės raudonos spalvos ar kitos. Gėlės dovanojamos ne tik vestuvių proga, gimtadienio, sukakties ar kitos linksmos, jos gali būti skirtos ir gedului. Tokių puokščių UAB „Floravitas“, taip pat, gali pasiūlyti. Vainikai, gedulingos pozicijos siūlomos kapams papuošti, laidotuvėms. Internetiniame puslapyje (floravitas.lt) galite rasti gėlių ir puokščių nuotraukas, iš kurių galite pasirinkti. Jei nerandate tinkamos patyrę UAB „Floravitas“ floristai mielai sukurs jums tokias, kokių pageidaujate. Nuotraukose pateiktos kompozicijos gali šiek tiek skirtis, kada jos bus padarytos. Tai priklauso nuo metų laiko, asortimento. Gėlės daro stebuklus, dovanokite jas savo artimiems ir mylimiems žmonėms. Puokštes galite parinkti atsižvelgdami į tai, kas patinka tiems, kuriems dovanojate, arba tiesiog pasikliaukite savo skoniu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *