Geliu pristatymas nedideliuose miesteliuose

Gėles su užsakymu į namusApie gėlių pristatymo paslaugą turbūt žino daugelis. Tai labai puikus būdas parodyti mylimam žmogui, koks jis jums yra svarbus. Geliu pristatymas vykdomas visoje Lietuvoje ir tai tampa vis populiaresnė paslauga šiandien. Paprasčiausiai yra tiek daug kompanijų, floristikos salonų, kad nesunkiai pavyks atrasti tą, kuris yra įsikūręs netoli jūsų gyvenamosios vietos. Visgi, miestuose tokių salonų yra nepalyginamai daugiau, tad kartais mažesniuose kaimeliuose gyvenantys žmonės liūdi, kad negali pasinaudoti šia paslauga. Aišku, visada galima pačiam nueiti į laukus ir prisiskinti gėlių, visgi, kartais taip malonu, kai jas pristato puikiai savo darbą išmanantys profesionalai. Galiausiai, tuomet ir puokštės gražiai sukomponuotos, o pačios gėlės atrodo ką tik nuskintos iš gėlynų. Taip pat galima ir patiems sugalvoti puokštes kompoziciją, kuri suteiks puokštei orginalumo. Gėlių pristatymas mylimam žmogui gali būti tikrai smagus užsiėmimas.

Pasirinkite artimiausią saloną

Geliu pristatymas į mažesnius miestelius vykdomas taip pat, kaip ir kituose mistuose, tačiau skirtumas yra tas, kad nedidelėse vietovėse gyvenantys asmenys sugaišta kiek daugiau laiko ieškodami asmens, kuris įvykdytų paslaugas. Tai reiškia, kad ne visos kompanijos sutinka važiuoti į nedideles gyvenvietes. Logiška, kad pirmiausia yra ieškoma pagal tai, kokie salonai yra reikalingame rajone. Pagal tai reikia skambinti arba rašyti ir konsultuoti dėl atvežimo sąlygų. Dažniausiai būtent taip pavyks susitarti ir nuspręsti, kaip gėlės bus pristatytos.

Suderinkite kainą

Dar prieš tai, kai gėlių puokštė bus sukomponuota – iškart paklauskite, kiek jums tai kainuos. Taip jau yra, kad atvežimo mokestis yra taikomas tokiais atvejais, jeigu reikia keliauti didelį atstumą. Kartu su puokšte, papildomomis dovanomis ir atvežimu – tiksli kaina gali būti pasakoma iškart vos tik užsisakius paslaugą. Jeigu kaina jums atrodo kiek per didelė – tokiu atveju pabandykite derėtis ir gal pavyks atrasti tinkamą variantą. Žinoma, kainos yra tokios, kokios yra, tad šiuo atveju dažniausiai nieko neįmanoma pakeisti ir tiesiog tenka taikytis prie esamos situacijos.

Būkite reiklus

Gėlės gali būti dovanojamos įvairiausiomis progomis: gimtadieniui, vestuvėms, išleistuvių proga, laidotuvėms, metinėms ir kitomis šventėmis. Jeigu norite sukurti išskirtinę puokštę savo mylimam žmogui, nebijokite ko nors prašyti, jeigu tik norite. Geliu pristatymas į namus yra paslauga, kurios metu stengiamasi, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas, o gėles gavusiam žmogui būtų suteiktos pačios geriausios emocijos. Tai rodo, kad visi jūsų norai bus išpildomi. Nesvarbu kur gyvenate, svarbiausia, kad visiems prieinama paslauga lygiai tokia pat bus ir jums. Pasinaudokite galimybe nudžiuginti mylimą žmogų. Juk ne kiekvieną dieną gaunamos gėlės, todėl pasistenkite, kad mylimas žmogus tą dieną gautų geriausią puokštę. Gėlių pristatymas į namus tuo gali pasitarnauti, jeigu nepavyksta įteikti gėlių asmeniškai!

Šią paslaugą teikia Gelesinamus komanda.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *