Grandinės pjūklams: ką reikėtų žinoti?

Jeigu jums kieme dažnai tenka genėti medžius ar atlikti kitokius pjovimo darbus, greičiausiai turite kokybišką ir patikimą grandininį pjūklą, kuris padeda atlikti šiuos darbus greitai ir efektyviai. Visgi, kad pjūklas dirbtų gerai, reikia jį tinkamai prižiūrėti ir nuolat atnaujinti jo dalis. Viena dažniausiai įsigyjamų pjūklo dalių – grandinės pjūklams. Ką reikėtų žinoti apie grandinę ir kia išsirinkti naują?

Ar galima grandinę remontuoti?

Jeigu mėgstate namuose patys atlikti įvairius darbus, ko gero, mėgstate ir meistrauti.Labai daug žmonių linkę įrankius namuose remontuoti ir tvarkyti patys. Ne išimtis kartais būna ir grandininiai pjūklai. Pasitaiko atvejų, kai žmonės patys ieško būdų, kaip „prikelti“ seną grandinę ir taip prailginti jos tarnavimo laiką. Pavyzdžiui, kartais žmonės savo turimais įrankiais bando galąsti grandinės dantukus, kai pastebi, kad šie jau nebepjauna taip, kaip turėtų. Tai yra prasta mintis, nes iš tiesų grandinės pjūklams nėra pritaikytos tam. Taip elgdamiesi rizikuojate sugadinti grandinę, o galiausiai ji vis tiek nepjaus taip, kaip tai darytų nauja ir kokybiška. Todėl jeigu pastebite, kad grandinė pakeitė formą, kad dantukai jau pasikeitę, geriau ieškokite naujos grandinės. Taip sutaupysite laiko ir greičiausia atliksite darbus.

Kaip išsirinkti grandinę?

Jeigu anksčiau niekuomet nesidomėjote grandinėmis pjūklams, gali būti, jog nežinojote to, kad grandinės pjūklams skiriasi. Todėl pirmiausia reikėtų pasidomėti, kokia grandinė yra dabar Jūsų naudojamame pjūkle. Labai svarbu rinktis tokią grandinę, kuri pritaikyta Jūsų pjūklui, nes tai užtikrina efektyviausiai atliekamus darbus. Net ir sudėtingiems darbams skirta grandinė neatliks darbo gerai, jeigu ji bus uždėta ant tam neskirto pjūklo.

Todėl prieš ieškodami naujos grandinės, sužinokite svarbiausius dalykus. Tai reiškia, jog reikėtų sužinoti, kokio storio yra grandinė, kad galėtumėte ieškoti tokio paties storio pamainos jam. Taip pat svarbu iš anksto sužinoti, kiek grandinėje yra narelių, koks yra jos žingsnis ir kokia yra dantukų forma. Pagal tai reikėtų ieškoti naujos grandinės, kuri atitiktų visus šiuos kriterijus. O svarbiausia rinktis to paties prekės ženklo grandinę, kaip ir pjūklas. Kitaip rizikuojate išleisti pinigus, o dirbti vis tiek bus sudėtinga arba netgi sumažės pjūklo galią.

Kur pirkti grandines?

Jeigu manote, kad grandinės pjūklams parduodamos tik specializuotose gamintojo parduotuvėse, klystate. Labai dažnai kitų gamintojų grandines pirkėjai renkasi todėl, kad savo mieste neranda gamintojo atstovybės. Pavyzdžiui, „Husqvarnos“ parduotuvės yra ne kiekviename mieste. Tačiau tai nereiškia, kad negalite įsigyti Jums reikalingos grandinės.

Šiandien vis daugiau pardavėjų siūlo kokybiškas prekes ir pjūklų dalis internetu. Tai puikus būdas sutaupyti laiko ir įsigyti Jums geriausiai tinkančią grandinę. Jūsų pjūklo gamintojo grandinę rasite ir patogiai įsigysite tokiomis prekėmis prekiaujančioje parduotuvėje. Nereikės rizikuoti perkant nežinomo gamintojo prekes. O taip pat sutaupysite laiko, nes nereikės vykti į kitą miestą, kad apsilankytumėte pjūklo gamintojo atstovybėje.

Pirkti internetu ne tik patogu, bet ir naudinga. Labai dažnai pardavėjai siūlo įvairias akcijas ir specialius kainų paketus. Tad pirkdami internetu sutaupysite ne tik savo laiko, bet ir pinigų.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *