Norite pasiskolinti pigiau? Sekite šiais patarimais

Kas gi nenori pasiskolinti kuo pigiau? Galbūt prakalbus apie vartojimo paskolas tas siekis gauti kuo pigesnę paskolą nėra toks didelis. Tas pats ir su kokiu nors lizingu. Tai yra paskolos, kurios neturi didelės konkurencijos, todėl nėra ten didelio pasirinkimo. O jų kaina irgi nebūna pati didžiausia, kad būtų labai didelis interesas ir poreikis ieškoti kuo pigesnės paskolos. Sudėjus viską į vieną vietą, matome, kad jei ieškoti kaip pasiskolinti pigiau, tai tikrai ne dėl šių paskolų.

Greitieji kreditaiBet yra ir kitų, kur šitas klausimas, šita problema tampa dešimteriopai aktualesnė. Su kuo taip nutinka? Jei galvoje skamba "greitieji kreditai", tai tuomet esate visu šimtu procentų teisūs. Jei žmonės ieško kaip pasiskolinti pigiau, tai todėl, kad greitieji kreditai būna brangūs, konkurencija yra didelė, o skirtumai tarp pasiūlymų gali labai, labai smarkiai įtakoti jūsų piniginės storį. Jei ieškote atsakymo į pavadinime iškeltą klausimą, trys būdai gauti pigesnį kreditą yra pateikti naujienų portalo Etaplius straipsnyje. Mes susikoncentruosime į vieną, mūsų manymu svarbiausią dalyką. Bet prieš tai – kodėl apskritai svarbu apie tai kalbėti.

Galime tai iliustruoti labai paprastu pavyzdžiu. Jums pasiskolinus 1000 eurų 10 mėnesių. Kas nutinka? Na, turėsite grąžinti pasiskolintą sumą. Ir žinoma palūkanas. Tai dabar paskaičiuokime, kas nutinka, kai palūkanos yra 10% ir kai palūkanos yra 15%. Pirmu atveju už paskolinimą jums reikės susimokėti 100 eurų palūkanų. Antru atveju – 150 eurų palūkanų. Manote, tai yra maži pinigai? Iš šono gali taip pasirodyti, bet jei jums apskritai atsirado reikalas skolintis ir tą tūkstantėlį eurų, tai turbūt ir 50 eurų nepamaišytų. O juos sutaupyti nėra sunku.

Jei jau ieškote atsakymo į šitą klausimą, tai lengviausias kelias į jį būtų tik du žodžiai: įmonių palyginimas. Konkurencija čia didelė, įmonės siūlo greitus kreditus įvairiems žmonėms, keičia savo pasiūlymus, jų sąlygas, įdeda naujus pasiūlymus ir t.t. Net statiškas paskolas būtų sunku palyginti vien dėl jų apimties. O kur dar tas faktas, kad jos pastoviai kinta, ateina nauji, išeina seni ir t.t.

Tam įveikti yra vienas paprastas sprendimas: profesionalai, kurie lygina paskolas ir pasiūlo tą, ką jūs norit, pagal tokius kriterijus, kokius norit. Tai iš esmės yra naujos kartos nemokami paskolų brokeriai, kurie specializuojasi dirbdami su greitais kreditais ir jų įmonėm, todėl galima lengvai ir nemokamai susirasti pigiausią kreditą ar kreditą pagal bet kokias kitas savybes. Tik nepamirškite skolintis atsakingai, nes tai gali tapti problema.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *