Ilgos kelionės autobusu būtinasis bagažas

Mikroautobusų nuomaKeliauti autobusu galima įvairiais atvejais: su kelionių bendrove, išsinuomojus autobusą iš tokios įmonės kaip nlbus.lt ir kitais atvejais. Tačiau tiek autobusams iš busita.lt, tiek kelionių organizatorių suteiktiems autobusams reikės tam tikro pritaikymo. Kiekvienas keleivis gali turėti specialių poreikių, o juos patenkinti galima tik turint tam tikrus dalykus. Taigi, koks turėtų būti kiekvieno keleivio, planuojančio važiuoti ilgą atstumą su autobusu, būtinų pasiimti daiktų sąrašas?

Ausinės ir ausų kištukai

Kai kuriuose moderniuose autobusuose (o mes tikimės, kad jūs būtent tokiu ir važiuosite) būna įrengti liečiamieji ekranai. Naudojant tuos ekranus, galima pasiklausyti muzikos, žiūrėti filmus. Tačiau visa tai atliekama naudojant ausines. Jeigu ausinių neturite, tuomet tenka svajoti, kad kas nors paskolins savo. Kartais jų galima nusipirkti iš vairuotojo, bet nesinori mokėti labai brangiai ir permokėti už ausines, kai gal penkerios mėtosi namuose. Tad reikėtų stengtis iš karto pasiimti savo. Be to, su savomis ir smagiau. Ausų kištukai labai pravers tiems, kas negali miegoti triukšme. O gal tiesiog nori tyloje skaityti knygą, o ne klausytis aplink sėdinčių kaimynų pokalbio.

Kaklo pagalvėlė

Tai – paprastas ir labai patogus dalykas kelionėms. Kaklo pagalvėlė leidžia turėti labai patogią sėdėjimo poziciją. Ši suteikia galimybę išvystyti netgi komfortą miegoti sėdint, o ne gulint. Jūsų galva nenulinks beviltiškai, o bus patogiai apsupta pagalvėlės, taigi išlaikys stabilumą. Galėsite miegoti sėdėdami, nejausdamos sprando skausmo. Pagalvėlėsbūna pripučiamos arba stabiliai prikimštos vatos. Kartais ir autobusuose jų būna, bet apie ta verta pasidomėti iš anksto.

Pledas

Taip pat galima įsimesti ir pledą. Kurių vėlgi gali kartais būti autobuse, o kartais jų ten nebus. Pledas praverčia, kai miegant mažėja jūsų kūno temperatūra ir darosi šalta. Jeigu vykstate į ilgą kelionę, pledu apsiklojus autobuse miegosite geriau. Apskritai verta sukurti tokį komfortą, kad autobuse galėtumėte pamiegoti kuo daugiau ir kuo lengviau. Nes tuomet nereikės kitą dieną vaikščioti kaip zombiui. Šiuolaikiniai autobusai yra tikrai patogūs ir juose galima lengvai išsimiegoti.

Vanduo ir maistas

Autobuse rasite kavos aparatą, tačiau ką iš tiesų norite valgyti ir gerti – kiekvieno reikalas. Verta pasiimti maisto, atsižvelgiant ir į savo sveikatą. Autobuso vibracijos yra viena iš priežasčių, galinčių sukelti skausmo, nevirškinimo problemas, gali netgi pykinti. Todėl į kelionę autobusu imkite sveiko ir jums patinkančio maisto bei gėrimų. Labai apsikrauti neverta, nes pakeliui bus ir parduotuvių.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *