Ką reikia žinoti apie aukštakulnių batų pirkimą?

Moterims batai yra labai svarbūs, nes tai ne tik tiesiog avalynė, o tai būdas išreikšti save ir kurti savo drabužių stilių. Šiuo metu daugeliui moterų aktualūs yra aukštakulniai bateliai, kurie visuomet atrodo gerai. Ką reikia žinoti apie jų pirkimą?

Batai aukštais kulnaisPradėti paieškas siūloma nuo paprastos peržiūros batų, kuriuos šiuo metu siūlo parduotuvės. Pasirinkimas daugeliu atvejų yra didelis ir kiekvienoje batų parduotuvėje rasite skirtingus modelius. Kaip iš tokios gausos batų išsirinkti labiausiai tinkamus? Tai klausimas, kuris dažnai neduoda ramybės pirkėjoms. Pradėti galima nuo tinkamo dydžio paieškos. Deja, bet labai dažnai moterys perka netinkamo dydžio aukštakulnius, kas vėliau sukelia problemų vaikštant. Nemažai pirkėjų perka nesimatavusios batų ir tai yra dažna priežastis to, kad pasirenkamas netinkamas batų dydis. Nors daugelis tikrai žino, kad perkant batus reikia juos matuotis, tačiau ir čia reikia žinoti kaip tai daryti. Yra vienas labai geras patarimas, kuris padeda nesuklysti matuojantis batus. Jums reikia matuotis batus vakare, kai kojos yra šiek tiek patinusios. Rytais pėdos yra mažesnės, todėl rekomenduojama matuotis batus būtent vakare. Taip pat reikia žinoti, kad net jeigu ir žinote savo batų dydį, tai reikia matuotis prieš perkant, nes kiekvienas gamintojas gali turėti skirtingus dydžius. Jeigu perkate internetu, tai tikrinkite batų dydžius pagal batų dydžių lentelę.

Kitas labai svarbus patarimas susijęs su aukštakulniais yra tas, kad reikia ieškoti tinkamo pado. Nuo to priklauso avalynės patogumas ją avint, todėl skirkite tam laiko. Kiekvieni aukštakulniai skiriasi savo padais. Labai svarbu juos ne tik apžiūrėti vizualiai, bet ir pavaikščioti, kad suprastumėte ar padas tikrai yra patogus. Galima rinktis įvairius padus, pavyzdžiui, su platforma. Pagalvokite, kokių batų jums reikia ir kokį stilių su jais kursite. Taip pat patariama rinktis padą, kuris yra pakankamai lankstus, nes taip bus daug patogiau.

Aukštakulnių batelių kulno aukštis yra labai svarbus. Čia jau reikės pagalvoti kokio aukščio bateliai jums labiausiai tiks. Tiesa, labiau reikia žiūrėti patogumo, o ne į aukštį, nes kartais gali būti, kad aukštesnis kulnas bus patogesnis už žemesnį. Galima patarti rinktis aukštakulnius, kurių priekyje yra platforma, nes taip bus mažesnė apkrova pėdai. Kaip matote yra daug patarimų kaip pasirinkti aukštakulnius batelius ir remiantis jais bus galima įsigyti pačius tinkamiausius iš visų, kuriuos rasite parduotuvėse.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *