Kaip apdrausti automobilį kasko draudimu?

Auto draudimasVisi puikiai supranta, kokią didelę svarbą turi draudimas. Lietuvoje yra privalomas civilinės atsakomybės automobilių draudimas dėl visiškai suprantamų priežasčių – įvykus auto įvykiui dėl jūsų kaltės ir suniokojus kito asmens ar valstybės turtą, padengti nuostolius iš savo kišenės gali būti labai sunku, tad apsisaugant nuo tokios grėsmės apsidraudžiama civilinės atsakomybės draudimu ir leidžiama lengviau atsipūsti vairuotojams bei atsipalaiduoti. Kaip bebūtų, vis daugiau ir daugiau vairuotojų draudžiasi ne tik privalomuoju civilinės atsakomybės, bet ir KASKO draudimu, taip bandydami apsaugoti savo turtą ir išvengti nenumatytų išlaidų (verta paminėti, kad Fotografavimas ar automobilio apžiūra yra būtina prieš sudarant KASKO draudimo sutartis, todėl jums neišvengiamai reikės atlikti šias procedūras.

Kalbant apie kainą, ji visiškai priklauso nuo jūsų draudžiamo turto parametrų – kainą įtakojantys veiksniai yra automobilio pagaminimo metai, jo rinkos vertė, būklė, variklio tūris ir t.t. Tariant kitais žodžiais, draudimo bendrovė tiesiog įvertina kokia yra jūsų automobilio reali vertė ir kiek pinigų nelaimės atvejų reikėtų jums grąžinti – pagal tai apskaičiuojama kaina. Būtent todėl nėra vienareikšmiško ir tikslaus atsakymo, kiek kainuoja KASKO draudimas – kiekvienas atvejis vis kitoks ir unikalus. Jei norite sužinoti tikslią kainą savo unikaliam atvejui, apsilankykite draudikų tinklapyje, pavyzdžiui https://www.draudimas.lt/ – ten rasite visą aktualią informaciją ir nemokamą KASKO draudimo skaičiuoklę, kurios pagalba sužinosite, kiek kainuotų apdrausti jūsų automobilį.

Ar man reikia kasko draudimo?

Jei vis dar dvejojate, ar jums iš tiesų reikalingas KASKO draudimas, įsivaizduokite labai paprastą situaciją – jūsų automobilis yra apvogiamas ar smarkiai apgadinamas vandalų. Jei automobilis apynaujis, patirsite itin didelius nuostolius, kurie gali ženkliai įtakoti jūsų finansinę situaciją. Jei kas mėnesį sumokėsite bent kelioliką ar keliasdešimt eurų, visų šių problemų išvengsite ir naktimis galėsite miegoti ramiai, nesijaudindami dėl savo turto saugumo. Tiesa, KASKO draudimas gali kainuoti šiek tiek daugiau, jei jūsų automobilyje nėra įdiegta standartus atitinkanti saugumo įranga – šiuo atveju prieš apsidraudžiant jums reikės šiek tiek investuoti į savo automobilį, jog jis atitiktų reikalavimus KASKO draudimui.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *