Kaip kartoninės dėžutės gali būti naudojamos persikraustant

PakuotėsKai norisi, kad namai būtų tvarkingi, reikia viską tinkamai susidėlioti. Iš pakuotes.eu galima užsisakyti puikių kartoninių dėžių (įvairaus dydžio) ir turėti patogią daiktų komplektavimo, laikymo sistemą. Kuo ji tokia paranki? Dėžės yra portabilus dalykas, jas galima labai lengvai perdėti iš vienos vietos į kitą, tad nepatirsite didelių sunkumų su dėžėmis, norėdami jas perkraustyti iš vienos vietos į kitą. Taip pat galima laikyti visus daiktus. Jos paprasti yra nepermatomos, todėl viskas, ką įdedate, lieka nematoma, ir taip sukuriama tvarka.

Patogi vieta sudėti knygoms

Visų pirma, kartoninės dėžutės gali būti labai patogus dalykas laikyti knygoms. Tai patogu tada, kai persikraustote arba tiesiog nenorite visko laikyti lentynose. Knygų sandėliuose jos ir yra paprastai saugomos būtent tokiose kartono dėžutėse. Tai patogu, saugu ir smagu. Jeigu persikraustote, nereikės sukti galvos, kaip tokį svorį pernešti. Sudėsite knygas į dėžutes ir visi, net ir pakeliantys ne daug svorio, galės jas nešti – kelias, keliolika ar dar daugiau. Be to, ir susidės mašinoje ar furgone tos dėžutės labai tvarkingai.

Sunkiems daiktams – storesnis dugnas

Žinoma, kartoninės dėžutės gali ir neišlaikyti sunkių daiktų. Tačiau gali ir išlaikyti: viskas priklauso nuo to, kokius daiktus jūs planuojate laikyti, kiek jie sveria, ir kokia yra dėžutė. Jeigu tai lengvai išnarinama plono kartono dėžutė, tai joje vinių nelaikykite. Bet jeigu tai yra, pavyzdžiui, storo dugno didelė dėžė, tuomet galima sudėti ir sunkius daiktus, nebijant, kad viskas sutruks ir išsimėtys.

Dūžtantiems daiktams – minkšti pabarstai

Taip, kaip pasirenkame sunkesnes ir didesnes dėžutes iš storesnio kartono sunkiems ar aštriems daiktams, taip reikėtų parūpinti tinkamiausiu įpakavimu ir daiktus, kurie galbūt yra dūžtantys. Jeigu tai porceliano stiklinės, taurės, kažkas tokio dūžtančio, verta likusią vietą užpildyti minkštais užpildais. Pavyzdžiui, tai gali būti putplasčio granulės, vata ar skudurai. Paprastai tokio minkšto užpildo irgi galima įsigyti ten pat, kur įsigyjame ir dėžutes bei kitas pakavimo prekes. Labai dažnai kažką dedant į dėžutes, verta jas ir pažymėti specialiais inicialais, pavadinimais.

#1$ komentaras

  1. 3 pl kas tai?

    Kas kartą persikraustant kyla problema kur sudėti įvairius daiktus, kaip juos transportuoti, kad išliktų nepakitę, nesugadinti. Pervežimo paslaugas teikiančios įmonės jau atsižvelgia į tai ir nebėra tekę girdėti, jog vežamų daiktų nesaugo, kuo tikrai džiaugiuosi. Šiais laikais visi yra orientuoti į rezultatą, o ne tik į kiekį. Kaip bebūtų, geri klientų atsiliepimai bei rekomendacijos – pati geriausia ir nemokama reklama.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *