Kaip organizuoti šventę Nidoje ir laive

Laivai NidojeVienas gražiausių dalykų, kurį galite sau padovanoti šią vasarą – tai laivo nuoma Nidoje. Šį kurortinį miestą labai mėgsta užsienio turistai, vertinantys šios vietos išskirtinumą. Lietuviams jis kartais per brangus, tačiau pasitaupius galima nuvykti. Jeigu dar nebuvote Nidoje – metas ten nukeliauti. Jeigu buvote – šį kartą išbandyti ir laivo nuoma.

Laivo nuoma

Kaip paprastai leidžiate laiką tokiose vietose? Veikiausiai pailsite paplūdimy, kavinėje. O ar kada nors turėjote privatų savo laivą? Puikiai tiks toks pasirinkimas vestuvėms, gimtadieniams, ypatingoms progoms, o jų vasarą jūs tikrai surasite. Pasiimkite draugus, šeimą, suplanuokite laiką, išsirinkite laivą ir leiskite nuostabų vakarą ar dieną laive.

Nida

Laivas aišku nebus vienintelė pramoga. Jūs taip pat mėgausitės ir Nidos kurorto ypatybėmis. Nors pastaruoju metu netyla kalbos ir priekaištai apie tai, kad Nidai trūksta gyvumo, atsinaujinimo, tačiau ši vieta ir yra tokia ypatinga būtent dėl tos ramybės. Tie, kas nori gerti daug alkoholio, šėlti naktiniuose klubuose ir ryte nieko neprisiminti – yra Palanga. Ten tarp mirgančių šviesų kiekvienas gali pasijusti kone kaip Las Vegase. O tiems, kas tiesiog ieško patogaus poilsio ir autentiškos gamtos – puikiai tiks Nida. Ką veikti Nidoje?

Pasivaikščiokite po pušynus ir ant Parnidžio kopos. Tai tarsi dvi pramogos, tačiau kartu ir viena, nes viskas vyksta tuo pačiu metu. Nuostabūs pušynai ant šios kopos suteiks jums daug jėgų, nebūsite matę tokios gražios vietos ir tokios puikaus atgaivos šaltinio. Išlindę iš pušynų atsidursite ant kopos, o ten jau prasideda ir tikros turistinės atrakcijos. Pavyzdžiui, specialūs monumentai bei didžiulis saulės laikrodis. Visur driekiasi patogūs pėsčiųjų takai, taigi, keliauti bus paprasta ir linksma.

Pasivaikščiokite prieplaukos pakrante, kuri taip pat puikiai pritaikyta ėjimui ir dviračiams. Pamatysite, kaip keičiasi kraštovaizdis, kokie pajūrio restoranai įsikūrę palei vandenį. Pavalgykite prie vandens gardžios ką tik jūroje sugautos žuvies – pamatysite, kaip gali būti gera per šnerves traukti jūros ir pasūdytos rūkytos žuvies aromatą. Nueikite iki švyturio naktį ir pamatykite, kokia graži atmosfera susidaro ten. Miškai, švyturys suka savo šviesas, priešais boluoja marios.

Pasivažinėkite Kuršių Nerijoje. Jeigu vieną dieną praleisite laive, kitą galite važiuoti dviračiais kuršių Nerijoje. Tai – nuostabi vieta, kurioje yra puikūs dviračių takai, ir tik jais važiuodami jūs pajusite, kad esate gražiausioje Žemės vietoje, jums net nereikės keliauti kažkur į užsienį, bus gražu ten.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *