Kaip pasirinkti tinkamą domeną

Taiklus domenų gaudymas – jau vienas žingsnis į jūsų sėkmę. Išsirinkti tinkamą domeną yra labai svarbu, kaip ir išsirinkti tinkamą prekės ženklo ar įmonės vardą. Šiandien duosime jums keletą patarimų apie tai, kaip turėtų vykti jūsų domenų gaudymas ir interneto svetainės pavadinimo galvojimas.

Kuo jūs užsiimate

Koks domenas būtų tinkamiausias mano verslui?Labai daug šiame gyvenime atsirado ir domenų, ir tokių ištisų firmų, kur pavadinimai padaromi tiesiog prie bet kokio žodžio ar vardo pridedant priesagą „-vita“ arba „-tela“. Jeigu norite, kad jums sektųsi, nevadinkite taip savo įmonės. Taip daro tik tokios įmonės, kurioms vėliau labai labai nesiseka. Jeigu būtumėte marsietis, kuris įsikūnytų į žmogų, ir bandytumėte kopijuoti žmonių elgesį, nesuvokdamas, kaip veikia kokia elgesio strategija, tuomet tokį pavadinimą galėtumėte duoti, taip pat ir tokių domenų gaudymas jums tiktų. Nes jums būtų nesvarbu. Bet dabar, tikime, jums yra svarbu, kad žmonės jus rastų ir prisimintų. Taigi, galvodami savo įmonės pavadinimą, arba savo domeną, pirmiausiai pamąstykite, kas tai yra jūsų veikla. Kuo tiksliai jūs užsiimate. Jeigu ji vadinasi labai sudėtingai, tai bandykite tai pavadinti taip, kaip pavadintumėte, bandydami atsakyti savo 4 metų sūnui į klausimą, kur jūs dirbate. Ir iš specialios notarinės ir advokatinės pagalbos ikiteisminio proceso liks tik „darbas su dokumentais“ arba panašiai. Jums nėra ko bijoti, kad atrodysite ne solidžiai – svarbu, jūsų svetainė būtų kokybiškai padaryta. O domenas tikrai bus tiesiog tik dėl jūsų ir žmonių patogumo.

Kas yra jūsų tikslinė auditorija

Dar grįžkime prie to 4 metų sūnaus. Na visgi reikėtų pagalvoti, kam tai aiškinate. Kas bus jūsų paslaugų pirkėjas? Pagalvokite apie tai ir atitinkamai pasirinkite pavadinimą. Jis turi skambėti taip, kaip galbūt kalba jūsų potencialus interneto svetainės lankytojas.

Kuo jūs išskirtiniai

Tačiau vien šių formalumų nepakaks. Dar jums verta nurodyti, kuo jūs esate išskirtiniai. Gal jūs savo produkciją darote tik rankomis, taigi, tai būtų ne „mediniai stalai“, o „rankų darbo stalai“ ? O gal yra kažkas kitas, kas jus išskiria iš kitų tarpo? Tai gali praversti, galvojant sau domeną.

Skambesys – svarbu

Ir aišku, skambesys. Poezija nebūtina, bet kuo geriau skambės, tuo mieliau žmonės įsimins tą pavadinimą ir pas jus užsuks. Ir jeigu pasirinksite domenui tokią eilutę, kurią patys vos ištariate, tai nebus verta tikėtis, kad pas jus ateis išvis žmonių.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *