Kodėl turėčiau rinktis oras vanduo sistemą?

Pirmiausia apžvelkime, kas yra oras vanduo sistema. Tai siurbliais grindžiama šildymo sistema, kuri gamina šilumą iš aplinkos oro. Oro temperatūra šildymo sistemoje vaidina svarbų vaidmenį: kuo mažesnis lauko oro ir pastato vidaus oro temperatūrų skirtumas, tuo efektyvesnė sistema. Ją sudaro vamzdžiais sujungti lauko blokas ir vidaus blokai (ventiliatoriniai šilumokaičiai). Jos veikimo principas panašus į šaldytuvo: šiluma paimama iš lauko ir perduodama į vidaus aplinką. Žinodami kaip veikia šildymo sistema, dažnai kyla klausimai – kodėl turėčiau rinktis tokį šildymo sprendimą; kuo oras vanduo sistema pranašesnė nei įprasti šilumos katilai (kurenami malkomis, briketais ar dujomis)?

Oras vanduo sistemai įdiegti nereikalingi žemės gręžiniai, saulės kolektoriai bei kitokia papildoma įranga

Šilumos siurbliai oras-vanduo dažniausiai įrengiami ten, kur nėra galimybės naudoti žemės kolektorių ar gilių gręžinių. Be to, juos renkasi žmonės, norintys sutaupyti, nes jie pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu ir nereikalauja didelių investicijų sistemai įrengti. Taip pat oras vanduo sistema yra ekologiškas sprendimas, kuris padės sutaupyti iki 60 proc. šildymo išlaidų. Dauguma žmonių šiandien juos renkasi dėl to, kad jie veikia beveik taip pat gerai, kaip ir antžeminiai kolektoriai, be jokių kasinėjimų, gręžimų ar kitų invazinių statybos darbų.

Oras vanduo sistema neišmeta kenksmingų dalelių į aplinką

Oras vanduo sistema yra ekologiškiausias būdas gaminti karštą vandenį, jos eksploatavimo išlaidos yra minimalios, o priežiūros beveik nereikia. Jis išgauna šilumą iš aplinkos oro, o paskui šilumą jūsų namams tiekia iš po grindimis esančių vamzdžių arba radiatorių sistemos, kurią stebi išmanioji valdymo sistema. Šilumos siurblys taip pat turi buitinio karšto vandens režimą, kad būtų užtikrintas nesibaigiantis karšto vandens tiekimas iš šios ekologiškos dujinio katilo alternatyvos.

Investicija, sumažinanti šildymo išlaidas

Šilumos siurblys oras vanduo yra svarbi investicija, kuria galima pradėti naudoti iš karto. Nors įrengimo kaina gali atrodyti didelė, nereikėtų pamiršti, kad ši inovatyvi šildymo sistema padeda sumažinti šildymo išlaidas. Iš tikrųjų jis sunaudoja daugiau kaip 30 % mažiau energijos nei įprasta elektrinė sistema ar mazuto katilas ir net 50 % mažiau nei dujinis katilas!

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *