Kokią grindų dangą vertėtų pasirinkti?

Grindys – labai svarbi interjero dalis, kuri atlieka ne tik praktinę, bet taip pat ir estetinę funkciją. Šiuo metu siūlomų grindų pasirinkimas yra tikrai labai didelis, tad nieko keisto, kad dažnu klausimu tampa tai, kokios grindys galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Geros grindys tarnauja iš tiesų daug metų, taigi, kaip atrasti tokias, kurios puikiai pasiteisintų?

Medinės grindysJei siekiate, kad grindys būtų lengvai prižiūrimos, ir jas svarstote įrengti vonioje, virtuvėje ar prieškambaryje, puikia pasirinkimo galimybe gali būti grindų plytelės, kurių modelių ir spalvų įvairovė tikrai leis atrasti pačias palankiausias pasirinkimo galimybes. Nors kai kuriose šalyse įprasta grindų plyteles kloti ir miegamajame ar svetainėje, tačiau Lietuvoje toks pasirinkimas tikrai nėra dažnas. Taip yra dėl to, kad grindų plytelės sukuria šaltumo įspūdį, o tai dažniausiai yra laikoma trūkumu.

Dažnais atvejais tikimasi, kad grindys kainuotų kuo pigiau, tad kartais nusprendžiama rinktis linoleumą, kuris anksčiau buvo vienas populiariausių pasirinkimų. Nors tokios dangos klojimas yra gana paprastas, o dangos kaina yra tikrai palanki, tačiau toks pasirinkimas nėra ilgaamžis, tad gana greitai ir vėl teks rūpintis grindų keitimu. Geros grindys gali tarnauti tikrai nemažai metų, tad jūs galite išvengti nepatogumų, kada klojant grindų dangą tenka patraukti baldus, ir pan.

Dar viena pasirinkimo galimybė – tai laminatas, kuris taip pat yra gana nebrangus. Kai siekiama, kad grindys atrodytų estetiškai, ir nekainuotų labai brangiai, šis sprendimas bus iš tiesų labai palankus. Vis dėlto, ši danga nėra tokia ilgaamžė kaip medinės grindys, todėl įvertinkite tai, kad po kelerių metų ir vėl teks rūpintis grindų keitimu. Kad taip nenutiktų, iš patvarios medienos pagamintos grindys gali iš tiesų puikiai pasiteisinti, ir įsitikinsite patys, kad įvairių siūlomų galimybių pasirinkimas tikrai nėra siauras.

Jei dvejojate, kokia grindų danga galėtų geriausiai pasiteisinti, tiesiog pasikonsultuokite su grindų dangomis prekiaujančia įmone. Galite būti užtikrinti, kad jums bus pasiūlytos tikrai geros grindys, ir jūs galėsite džiaugtis tikrai puikiai atrodančiais namais bei grindų ilgaamžiškumu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *