Krūtų didinimo plastinė operacija: ko norima skirtingais amžiaus tarpsniais?

Nors ir šiuolaikiniame pasaulyje krūtų didinimas nėra kažkoks tabu, tačiau, tai vis dar laikoma vienu iš ekstremalių kūno pokyčių. Vis labiau pastebima, kad šiuolaikiniai žmonės siekia natūralumo, todėl vis norima rinktis tokias procedūras, kurios būtų artimiausios šiam faktoriui.

20 – 30 metų

Daugybė moterų, jau ankstyvajame amžiuje savo krūtų dydžiu ar forma, nėra patenkintos. Kūnui bręstant ir keičiantis, kinta ir jos dydis bei formos, todėl sulaukus pilnametystės galima drąsiai atlikti norimą procedūrą, nes krūtinė jau būna pilnai susiformavusi.

Plastinė operacijaLabiausiai šiame amžiaus tarpsnyje t.y. tarp 20 ir 30 metų, populiariausia krūtų estetinė operacija – krūtų didinimas implantais. Grožio Akademijoje jums suteiks visą reikiamą informaciją apie šią krūtų didinimo operaciją implantais, o kompetentingi specialistai atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Labai svarbu, kad išsakytumėte savo norus apie formą ir dydį, o jau jūsų chirurgas pateiks galutinį pasiūlymą dėl implanto modelio. Kita, viena iš plačiai paplitusių krūtų didinimo operacijų, kuri yra atliekama šio amžiaus moterims – krūtų asimetrijos korekcija. Dažniausiai šios operacijos tikslas yra ištaisyti įgimtą potologiją (kai dėl krūtinės raumenų neišsivystymo, abi krūtys yra nesimetriškos, o tai reiškia, kad viena gerokai didesnė už kitą). Esant šiai situacijai atliekama kombinuota krūtų simetrijos atkūrimooperacija, kuri susideda iš kelių etapų: krūtų pakėlimo bei jų suvienodinimo implantais arba savu riebaliniu audiniu.

30 – 40 metų

Jeigu esant šiame amžiaus tarpsnyje vis dar jaučiate diskomfortą dėl savo krūtinės išvaizdos, tai dabar yra puikus metas, kai galite išpildyti savo norus. 30 iki 40 metų pacienčių tarpe pastebimas palankiausias kūno pasikeitimo po krūtų didinimo operacijos vertinimas, nes krūtų dydžio pokytis pakankamai išlauktas, apmastytas ir brandus, pacientės aiškiai žino, kokia krūtų forma ir dydis labiausiai derėtų.Šiame amžiuje populiari operacija yra krūtų pakėlimas, kurį praturtina ir krūtų implantai. Šio metodo tikslas yra „atnaujinti“ krūtinę, kuri yra netekusi savo formos po nėštumo bei maitinimo.

40 – 50 metų

Esant tarpsnyje tarp 40 iki 50 metų, pastebimi ryškūs išvaizdos pokyčiai. Tai dažniausiai būna beformės ar nukarusios krūtys, kurias gali atgaivinti tik krūtų pakėlimas. Žinoma, keičiasi ne tik krūtinės formą, bet ir paties kūno formos, todėl šio amžiaus pacientės dažnai ryžtasi krūtų didinimo operacijai, kuri yra paremta jų pačių riebalais. Ši procedūra vis labiau tampa populiaresnė, todėl jeigu ir jūs galvojate apie šiuos pokyčius – https://grozioakademija.lt/paslauga/krutines-didinimas-riebalais/ jums suteiks visą reikiamą konsultaciją bei suteiks norimą pasitikėjimą savo kūnu!

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *