Kur naudojamas oro kompresorius?

KompresoriaiNe paslaptis, kad oro kompresorius gali būti naudojamas įvairiose pramonės srityse. Taip yra dėl praktiško gaminio pritaikymo ir universalių jo savybių – kadangi oro kompresoriai savyje suspaudžia oro slėgį, jie gali išpūsti aukšto slėgio orą. Įranga, kuri naudoja tokį orą, gali atlikti labai įvairias funkcijas ir būti naudojama skirtingose sferose. Šiuo atveju galima kalbėti ir apie itin sudėtingo veikimo prietaisus, ir apie šlifavimo ar poliravimo įrankius, kaltus, gręžtuvus ir kitą buityje itin dažnai naudojamą techniką.

Kur ir kada naudojame?

Oro kompresorių konstrukcija nėra tokia sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai įranga, turinti motorus arba variklius, kurie suspaudžia orą specialioje laikymo talpykloje. Kai suslėgtas oras yra išleidžiamas, slėgis suformuoja oro srauto pliūpsnį, kuris naudojamas įvairiose veiklos srityse. Paprastai, kalbant apie oro kompresorius, įsivaizduojami transporto priemonių servisai, kur minėtoji įranga yra nepakeičiama pagalbos priemonė. Oro kompresoriai čia naudingi dėl to, kad padeda mechanikams sutaupyti laiko ir užtikrina sklandesnius darbo rezultatus, pvz., jei reikia pakeisti automobilio ratus, serviso darbuotojas tai gali padaryti kur kas greičiau, jei naudoja pneumatinį veržliasūkį. Pripūtimo įranga būtina ir tokioms sferoms kaip statybų sektorius ar žemės ūkis. Oro kompresoriai neatsiejama ir statybų pramonės dalis.

Pagrindiniai oro kompresorių tipai

Renkantis oro kompresorių būtina atsižvelgti į konkrečias technikos naudojimo sąlygas, kompresoriaus galią, talpą ir slėgį. Jei nežinote, kokią įrangą pasirinkti konkrečiu atveju, kreipkitės į kompresorių pardavimo profesionalus, kurie atsakys į jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausius sprendimus konkrečiu atveju. Paprastai suspausto oro įranga skirstoma į tris pagrindines kategorijas.

Visų pirma kalbama apie kompresorius, skirtus paprastam naudojimui. Tai buitinėms užduotims skirta įranga, naudojama, pvz., pripūsti dviračio padangas ar žaislus. Šio tipo kompresoriai gali tiekti suslėgtą orą į skirtingus darbo įrankius, pavyzdžiui, į mažų vinių pistoletus.

Antroji kategorija – tai sudėtingoms darbo sąlygoms pritaikyti oro kompresoriai, paprastai naudojami statybos darbų aikštelėse. Minėtoji technika gali būti naudojama įvairioms užduotims, tačiau pagrindinė jų paskirtis – tiekti suslėgtą orą to reikalaujantiems įrankiams.

Trečioji grupė – tai komercinio tipo kompresoriai, naudojami tuomet, kai pastoviai reikalingas intensyvus suslėgto oro tiekimas. Minėtoji įranga pasižymi itin pažangiomis technologijomis, patikimu naudojimu ir maksimaliu efektyvumu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *