Kvepalai pagal zodiako ženklą

Kvepalai, tai galimybė susikurti savitą identitetą, kuris būtų lydimas aplinkinių pritarimo ir pasitikėjimo. Kvepalai pigiau, kurie teikia malonų aromatą be kurio daugelis jaučiasi nepilnavertis pasirenkami pagal aromatus, kurie egzistuoja. O esantis pasirinkimas yra labai platus. Geriausiai tai įrodo plati pramonė siūlanti labai daug skirtingų pasirinkimų už geriausią kainą. Kuomet vieni tinkamiausio aromato ieško naudodamiesi savo nosimi, kiti pasitiki zodiako ženklų pasiskirstymu. Patikėkite, gana didelis skaičius žmonių kvepalus renkasi būtent žiūrėdami į žvaigždes. Trumpai pateiksime pagrindinę informaciją, kuri padės surasti savo kvepalus pagal zodiako ženklą.

kvepalaiAVINAS. Šio zodiako ženklo asmenys yra ryžtingi ir labai energingi, tad nenuostabu, jog jiems skirtas kvapas yra intensyvus ir dažnai labai užburia. Dažniausiai rekomenduojame rinktis tokius kvepalus, kurie būtų aistringi ir alsuotų savo energiją. Variantas – kvepalai su feromenais.

TAURAS. Tai jautrius asmenybės, kurias labai traukia žemiški dalykai. Šiuo atveju kvapai, kuriuos galima rasti gamtoje yra pats geriausias pasirinkimas, koks tik tinka jaučiams. Ramunėlių, medetkų ir panašių tipo gėlių kvepalai padės jaučiams atskleisti savo asmenybę.

DVINIAI. Šio zodiako ženklo atstovai mėgsta būti pastebėti, tad nenuostabu, kad daugeliu atveju renkasi variantą, kuris atkreipia aplinkinių dėmesį. Tiksliau, tai būtų aštrūs kvapai.

VĖŽYS. Tai švelnūs žmonės, kurie dažniausiai renkasi subtilius variantus. Svarbiausia, kad kvapas per daug nepritrauktų pašalinių žmonių dėmesio. Net ir kūno kvapas vėžiams atrodo ne toks ir blogas pasirinkimas.

LIŪTAS. Kvepalai pigiau liūtams dažniausiai turi turėti garsų vardą. Daugeliu atveju net nesvarbu, koks kvapas yra buteliuke. Jei ieškote dovanos šio zodiako ženklo atstovui – pasikliaukite žinomu kvepalų vardu.

MERGELĖ. Seksualinius polinkius pabrėžti mėgstantis zodiako ženklas. Šio tipo žmonės ne tik kad mėgsta dėmesį, tačiau ir jo trokšta. Žinoma, dažniausiai ir gauna. Vėlgi, kvepalai su feromenais tinkamas pasirinkimas. Tačiau svarbu nepersistengti, nes kasdien su tokiais kvepalais galite atrodyti keistai.

SVARSTYKLĖS. Šio zodiako ženklo atstovai didžiuojasi savo rafinuotumu. Daugeliu atveju tinkamas pasirinkimas yra net ne kvepalai, o minimaliai jaučiamas tualetinis vanduo.

SKORPIONAS. Gvazdikų ar smilkalų kvepalų kvapas yra tinkams pasirinkimas, kurį tikrai įvertins šio zodiako ženklo atstovai.

ŠAULYS. Tinkamas pasirinkimas: gėlių kompozicijų kvepalai.

OŽIARAGIS. Tai nemažas kuklumo įsikūnijimas, kuris dažniausiai nenori afišuotis. Arba galite įtikti rafinuotu ir subtiliu skoniu ir kvapu arba priešingai, priverskite ožiaragius kiek labiau išsišokti bent kvepalais.

VANDENIS. Visai tinkamas aromatas – žalumynų. Svarbiausia, kad būtų kuo gaivesnis.

ŽUVYS. Žuvys labai universalios šiuo atveju, kadangi per daug nesusireikšmina, kokio tipo kvepalais purkštis. Joms tinka bene visi pasirinkimai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *