Kuo patrauklūs rąstiniai namai

Pasižvalgę po manovila.eu galeriją, gal ir jūs užsinorėsite sau rąstinio namo. Šie namai iš tiesų yra ne tik praktiški, bet ir patrauklūs – nesunku susižavėti rąstinio namo idėja ir panorėti, kad ir patys galėtumėte tokiame leisti dienas. Kuo gi jie tokie patrauklūs?

Pigesnė statybinė medžiaga

Manovila.euŽvelgiant iš ekonominės pusės, kuri iš tiesų taip dažnai riboja mus, tai rąstiniai namai yra puikus būdas gyventi pigiau. Tai šilta statybinė medžiaga, patvari ir ilgai išsilaikanti, o tinkamai apšiltinta ji užtikrina ir puikų energinįefektyvumą. Tad rąstiniame name gyventi patogu bei smagu. O svarbiausia – su savo savybėmis ši medžiaga pralenkia kitas medžiagas, jeigu matuotume viską pinigais. Su tokiu rąstiniu namu gali gyventi tikrai puikiai, jeigu tik pasistengi gauti medžiagas pigiau. Rąstai, lyginant, pavyzdžiui, su akyto betono blokeliais, kainuoja namui pastatyti net kelis kartus pigiau.

Ekologiška ir arčiau gamtos

Be kita ko, rąstiniai namai yra pats ekologiškiausias ir arčiausiai gamtos esantis sprendimas. Jeigu pavargote nuo miesto mūrų, jeigu negalite žiūrėti į didžiulius stovinčius naujos statybos pastatus, panašius į aptinkuotus baisius bunkerius, jums tokioje degtukų dėžutėje gyventi nereikėtų. Pasistatykite nedidelį rąstinį namelį, ir jo puikiausiai užteks visam gražiam gyvenimui. Galėsite jausti ekologiško ir gamtiško gyvenimo kvėpavimą, kadangi rąstai yra tokia paprasta ir tiesiai iš gamtos paimta medžiaga.

Gražu

Ir žinoma – tai labai graži medžiaga. Su rąstiniais namais galėsite jausti, kad gyvenate gražų gyvenimą. Juk klasikinė rąstinė trobelė nuolat atsiranda atvirukuose, paveiksluose ir nuotraukose, kai norime nusifotografuoti kažką gražaus. Mažas, jaukus rąstinis namas nekainuos labai daug, o gyvensite jame smagiai ir maloniai, žinodami, kad gyvenimas gali būti labai paprastas, jaukus ir geras. Tad tegul šis grožis leidžia jums gyventi harmoningai.

Tiesa, dabartiniai šiltinimo standartai privers pasirinkti – kurios rąstų pusės niekada nepamatysite. Mat norint gyventi rąstiniame name, pirma jį reikia gerai apšiltinti. Tai reiškia, nupirkti šiltinimo medžiagą, ją dėti ant rąstų, o ant jos dėti plokštę ir koią nors apdailą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *