NT vystytojų pasiūlymai būstui įsigyti Vilniuje – kuo viliojami sostinės gyventojai?

Aktyvi nekilnojamojo turto statyba sostinėje orientuojasi į išrankiausių pirkėjų lūkesčius – pasiūlymai būstui įsigyti Vilniuje stebina ne tik savo pasirinkimo galimybėmis, bet ir išskirtiniu dėmesiu statinio estetikai, funkcionalumui, patogumui ir komfortui. Nekilnojamojo turto vystytojai teigia, kad šiuolaikinis gyventojas ypatingai vertina būsto lokaciją, gyvenamosios aplinkos saugumą ir patogumą, kambarių išplanavimą ir dydį. Žinoma, svarbų vaidmenį atlieka ir naujųjų namų kaina.

Svarbiausiųjų penketukas

Gyvenamoji vieta. Praktika rodo, kad pastaraisiais metais ypatingas dėmesys skiriamas būsto lokacijai. Gyventojai renkasi struktūriškai patogioje miesto zonoje esančius būstus, iš kurių nesunkiai pasiekiami svarbiausi miesto objektai, parduotuvės, lankytinos vietos, darbovietė, vaikų darželis ir mokykla. Natūralu, kad vieni sostinės rajonai tampa prestižiniais, kiti naujakurių vertinami mažiau palankiai. Didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia naujos statybos daugiabučiai, įkurti draugiškame, lengvai pasiekiamame mikrorajone, šalia kurio yra įrengtas parkas ar vidiniai kiemai, skirti gyventojų poilsiui ir ramybei.

Būstas VilniujeErdvė ir patogumas. Kad gyvenimas naujuose namuose būtų patogus ir komfortiškas, būtina racionaliai įvertinti buto išplanavimą ir kiemo aplinką, pvz., uždara AmberCity gyvenvietė padeda kurti jaukią harmoniją, kadangi visi namai išsidėstę aplink didelį, šiuolaikišką vidinį kiemą, kuriame įrengtos iškylų zonos, pavėsinės, lauko treniruokliai, lavinančios vaikų žaidimo aikštelės, kiemo baseinas. Vertinant būstų išplanavimą, ypatingas dėmesys skiriamas kasdienio komforto reikalavimams – pirkėjams siūlomi butai su pertvara atskirtomis virtuvėmis, erdviomis drabužinėmis, tamsiais kambariukais. Be to, patikusius butus galite iškart įsigyti su pilna apdaila.

Funkcionalumas. Šiuolaikiniai namai dengiami aukštos kokybės, patvariu ir ilgaamžiu fasadu. Siekiant daugiau šviesos ir šilumos, namuose montuojami A klasės pastato energinio naudingumo sertifikavimo reikalavimus atitinkantys trijų stiklų langai su trigubu selektyvinio stiklo paketu. Reguliuojama šilumos kontrolės sistema padeda efektyviai taupyti šilumos poreikiams skirtas išlaidas.

Saugumas. Pirkdamas naujus namus gyventojas nori jaustis saugiai ir užtikrintai. Dėl šios priežasties naujos statybos daugiabučiai turi rakinamas laiptines, kurių įėjimas saugomas telefonspynėmis. Visa gyvenamoji teritorija stebima moderniomis vaizdo kameromis. Automobilio saugumui užtikrinti įrengiamos šiuolaikiškos požeminės automobilių stovėjimo aikštelės.

Kaina. Pirkėjai, suprasdami investicijų į nekilnojamąjį turtą svarbą, ieško optimalaus kainos ir kokybės santykio ir investuoja į būstą, užtikrinantį komfortišką gyvenimą ne vieną dešimtį metų. Gera žinia tai, kad daugelis šių dienų nekilnojamojo turto vystytojų siūlo įvairias akcijas ir nuolaidų dienas, kuomet svajonių namus galima įsigyti už ženkliai mažesnę kainą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *