Nuo ko priklauso advokato paslaugų kaina?

Advokatai dažniausiai prašo sumokėti už valandas, praleistas kartu sprendžiant problemas. Jeigu jus dominantis klausimas yra susijęs su tetamento redagavimu ar paprastomis bankroto bylomis, advokatas gali nurodyti fiksuotą kainoraštį, kuriame bus nurodyta ne valandos kaina, o bendras problemos sprendimo mokestis. Vieni advokatai yra linkę apskaičiuoti didesnį valandinį tarifą, tačiau darbą atlieka greičiau. Kiti gali nurodyti mažesnę kainą, tačiau vilkinti procesą ir atitolinti rezultatus. Svarbu kuo anksčiau išsiaiškinti, kokio atlygio gali tikėtis darbuotojas ir kiek pinigų bei laiko viskam galite skirti.

AdvokataiNenustebkite, jeigu advokatas paprašys mokėti dalimis arba atlikti avansinį mokestį. Tokių procedūrų metu visuomet atsiranda rizika, jog jūs, kaip klientas, pradėsite vertinti advokato darbą ir perisgalvosite dėl jo paslaugų bei nuspręsite ieškoti kito. O dėl šio punkto atsiranda rizika, jog advokato reputacija gali kristi. Dalinis ar pradinis apmokėjimas advokatui suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir jumis.

Nepamirškite, jog kai kuriais atvejais advokatas jums gali priklausyti nemokamai arba būti iš dalies apmokamas. Šį reiškinį lemia jūsų gaunamos pajamos. Nebijokite pasidomėti, ar jums tokia galimybė gali būti suteikta. Be abejonės, nederėtų piktnaudžiauti susidariusia situacija ir advokatą rinktis atsakingai – jeigu jums atrodo, kad į kokybiškas paslaugas verta investuoti daugiau, jeigu turite papildomų santaupų ir nenorite rizikuoti dėl bylos baigties – geriau rinktis atidžiai pasirinktą advokatą, įvertinus jo pasiekimus, gautus atsiliepimus bei kitą prieinamą informaciją.

Atkreipkite dėmesį į tai, kokia paslaugų kaina jums siūloma, lyginkite jas tarpusavyje. Jei jums atrodo, kad advokatas reikalauja per didelės sumos – prisiminkite ir tai, jog jis turi mokėti mokesčius, todėl apskaičiuoja ne tik savo paslaugų kainą. Bet jeigu vis tiek kyla įtarimų, galite pasidomėti plačiau bei ieškoti optimaliausio varianto.

Plataus spektro teisinės paslaugos su mažomis išlaidų ir laiko sąnaudomis: siauliuadvokatai.lt

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *