Nuosavas būstas

Nuosavo būsto statyba – vienas didžiausių kiekvieno lietuvio tikslų, kuriam mūsų tautiečiai ruošiasi visą gyvenimą, taupo ir netgi pasiryžta 30 metų kiekvieną mėnesį mokėti paskolas. Pasirinkti teisingą būsto statymo metodą arba patį butą yra nelengva užduotis – matyt kiekvienas mūsų esame girdėję apie istorijas, kai dar net nepraėjusius keliems metams, trūkinėja namo sienos, jos „vaikšto“ ir namas liekas nestabilus, keldamas pavojų tiek saugumui, tiek mažindamas namo likvidumą viso jo gyvenimo periodu. Siekiant išvengti šių problemų, viena esminių ir kone pirmųjų užduočių – pasirūpinti, kad būtų teisingai parinkti ir įrengti namo pamatai.

Geras pamatas – garantija į ilgaamžiškumą

Būsto statybosNekilnojamo turto vystytojai dažnai kalba apie tai, kad būsto statybos metu negalima pasikliauti nuojauta ir netiksliai atliktais skaičiavimais – tik teisingas padarytas namo projektas ir kruopščiai suskaičiuota medžiagų ir darbo valandų sąmata leis planuoti ir kryptingai įsisavinti investicijas į būstą. Nuolatinis visuomenės edukavimas jau duoda vaisių – kuo toliau, tuo dažniau lietuviai renkasi išorines kompanijas, kurios pritaiko standartinius projektus arba projektuoja pagal individualius poreikius, kas gerokai padidina statybos kokybę. Iš kitos pusės, vis dar nedaugelis tautiečių įvertina tai, kad šalia gero namo projekto, būtina atlikti išsamius geodezinius tyrimus, kurie gali keisti viso žaidimo taisykles. Nesvarbu, kokį tipą besirinktumėte – įkasamus ar įgrežiamus pamatus, būtent pamatai yra gana nišinė ir daug techninio pasirengimo reikalaujanti statybos dalis.

AutoKajuta garantuoja aukščiausią kokybę ir profesionalią pagalbą

Ilgametė patirtis, teisingai parinktos medžiagos ir nuolat atnaujinimas techninės įrangos parkas yra būtinas priemonių arsenalas norint įrengti pamatus. Net jeigu ir gerai suprantate statybą, vargu, ar pagalvojate, kad elementariausia klaida gali turėti nepataisomų pasėkmių – pavyzdžiui, naudojamas paprastas betono mišinys pamatams gali būti paveiktas pavojingų cheminių darinių dirvožemyje ir net brangiausia Jūsų namo apdaila trūkinės, skilinės ir neišpildys pradžioje turėtų lūkesčių. AutoKajuta – kompanija, turinti jau ilgametę patirtį įvairios paskirties pamatų įrengime ir su pamatais susijusių darbų atlikime. Kodėl taip svarbu kreipti dėmesį šiai namo daliai? Jeigu Jūsų langai praleidžia šaltą orą – Jūs galite juos pakeisti, jeigu Jūsų sienos yra nelygios arba sutrupėjusios – Jūs galite jas permūryti, pertinkuoti arba bendrai atlikti namo rekonstrukciją. O pamatų taip lengvai keisti Jūs negalite – vienintėlis atvejis, kada galima sugrįžti prie pamatų, yra jų apšiltinimas. Taipogi, vargu ar kada nors norėsite taisyti seniau padarytas klaidas, kasdami visą savo kiemą, naikindami išpuoselėta veją ar kieme paklotas trinkeles. Turėdama ilgalaikę ir išsamią patirtį, kompanija gali pasiūlyti platų paslaugų spektą – tvenkinių kasimą, aikštelių ir kelių parengimas asfaltavimo ir betonavimo darbams, pamątų šiltinimą, savivarčio paslaugas, polinį gręžimą (kai pamatai yra nuo 200 iki 900 mm diametro). Atsižvelgdami į kiekvieno sklypo unikalią sandarą, AutoKajuta gali pasiūlyti įvairių sprendimų, priklausomai nuo geriausiai konkrečiam atvejui tinkančio sprendimo. Šalia didelio technikos arsenalo, kompanija gali pasiūlyti ir statybiniu konteineriu nuoma, kurie yra nepakeičiama priemonė kiekvienam statybų srities specialistui. Net jeigu ir esate didelė kompanija su puikiai įrengtu ofisu, turbūt neprieštarausite, kad geriausiai projektus suvaldo tie projektų vadovai, kurie dalyvauja statybos procese, objekte būna dažnai ir žino kasdienius aspektus. Kodėl gi nepamąsčius apie kokybiško statybinio konteinerio įrengimu su bevieliu internetu, patogia virtuvėle ir kitais privalumais kaip puikų trumpalaikį ofisą Jūsų kompanijos projektų vadovams – juk svarbiausia yra kokybė, kuri ir yra pasiekiama suprantant, ką kiekvienas darbininkas dirba šiuo metu ir kokią naudą gali pasiūlyti kompanijai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *