Pasirinkite geriausią greitųjų kreditų firmą

Pinigų trūkumas sukelia labai rimtą galvos skausmą. Tačiau kai nustosite baimintis, kad neturite už ką susimokėti už nuomą, pabandykite apgalvoti visus racionalius sprendimus, kurie Jums gali padėti gauti reikiamą pinigų sumą. Greitieji kreditai yra viena iš populiariausių alternatyvų Lietuvoje. Deja, dėl to, kad žmonės kartais ima kreditus neapgalvoja, paskutiniu metu suaktyvėjo akcijos, kurios skatina pasistengti išgyventi be greitųjų kreditų. Neprivalu jų klausyti – esant poreikiui greitieji kreditai yra puiki alternatyva, kuri gali padėti išspręsti finansines problemas. Tačiau labai svarbu įvertinti savo finansinę situaciją ir pasirinkti tokią firmą, kuri visiškai atitiktų jūsų lūkesčius.

kreditaiGreitieji kreditai jokiu būdu negali būti impulsyvus žingsnis. Susidėkite prioritetus ir tik tuomet priimkite sprendimą.

Kriterijai, pagal kuriuos verta rinktis greitųjų kreditų kompaniją:

  1. Jei skolinatės pirmą kartą – pasidarykite sąrašą firmų, kurios skolina asmenims nemokamai. Tiksliau, grąžinti turėsite tokią pinigų sumą, kokią ir pasiskolinote. Tai aspektas, kuris padeda labiau pasitikėti greitųjų kreditų kompanijomis. Juk būtent dėl didelių palūkanų jos taip yra keikiamos. Čia palūkanų – jokių. Grąžinkite tiek, kiek ir pasiskolinote.

  2. Grąžinimo laikotarpis taip pat itin svarbus aspektas. Greitieji kreditai dažniausiai remiasi į laikotarpį priklausomai nuo to, kokio dydžio sumą pasiskolinote. Susisteminkite firmas pagal tai, kiek laiko jos duoda grąžinti konkrečiai pinigų sumai, kurios jums reikia. Žinoma, nebent visos siūlo galimybę prasitęsti grąžinimo laikotarpį, tačiau problema, jog už prasitęsimą taip pat tenka sumokėti papildomus pinigus.

  3. Galbūt teikia papildomų pliusų? Žinoma, rinktis firmą pagal tai, ar ji dėl pasiskolinimo jums padovanos čekį su galimybę nemokamai pavalgyti restorane, gana kvaila. Tačiau jeigu randate analogiškus dviejų, jums tinkamų firmų pasiūlymus, kodėl gi ne. Pasinaudokite papildomu pliusu, kuris, jums bent kiek pakels nuotaiką.

  4. Įvertinkite, kaip su jumis bendrauja firmoje. Būtent todėl nerekomenduojame skolintis internetu ar mobiliuoju telefonu. Nueikite į vietą ir pažiūrėkite, ar jus vertina. Kodėl daugelis žmonių nemėgsta bankų? Kadangi juose jie jaučiasi NIEKAS. Taip neturite jaustis privačių greitųjų kreditų kompanijose. Jei su jumis neieškoma alternatyvų, o tiesiog brukama paskola – eikite iš šios firmos.

Greitieji kreditai prieinami gana dideliame skaičiuje firmų. Labai svarbu įvertinti kuo daugiau pasiūlymų ir pasirinkti geriausią variantą. Greitasis kreditas gal ir greitas, tačiau jūs neturėtumėte bėgti paskui jį. Pasistenkite susidėlioti visus kabliukus, visus taškelius, kurie ir gali nulemti, ar konkreti greitųjų kreditų firma Jums tikrai pats geriausias variantas… O gal yra geresnių. Patikrinote visas?

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *