Psichologo konsultacija norintiems išsaugoti šeimą

Vis dažniau girdime apie skyrybas, kurios paliečia vis daugiau porų visame pasaulyje. Lietuvoje skyrybų statistika taip pat nėra džiuginanti, todėl neretai tampa reikalinga psichologo konsultacija. Į šios profesijos atstovus kreipiamasi norint tiek geriau suprasti vieniems kitus bei išvengti skyrybų, tiek ir jau įvykus skyryboms bei norint kuo lengviau jas išgyventi.

PsichologasPsichologai vis dažniau suteikia konsultacijas poroms, kurios nori gyventi geriau. Patarimai gali padėti išvengti nesusipratimų bei ginčų. Norintys gyventi ilgus metus santarvėje mielai naudojasi jais. Visi žinome, kad nėra namų be dūmų. Tai visiems puikiai girdėta patarlė. Gyvenime ji tikrai pasiteisina, nes susipykti sutuoktiniams tikrai nėra sunku. Dažnai susipykstama visai paprastose gyvenimiškose situacijose. Jos kyla dėl nesusikalbėjimo. Juk žinome, kad vyrai ir moterys tuos pačius dalykus supranta savaip, dėl to ir kyla pykčiai. Svarbu suprasti, kad mes matome viską kitaip. Juk esame skirtingų lyčių, auklėjimo, charakterio. Svarbu tinkamu laiku išsakyti tai, kas mus neramina. Jei, pavyzdžiui, žmonai nepatinka, kad vyras niekada neišneša šiukšlių ir jam nuolat reikia tai priminti, tai galima šią situaciją spręsti paprastai. Pakalbėkite apie tai, kas jums išties nepatinka ir paprašykite, kad šiukšles vyras išneštų neraginamas. Susipykti galima greitai, tačiau visuomet geriau išvengti tokių situacijų. Mokytis bendrauti – būtina. Tam puikiai pasitarnauja psichologo konsultacija. Dažnai daroma ta pati klaida, kuomet moterys mano, kad vyrai turi savaime suprasti ką jie turi padaryti ir kaip pasielgti. Tiesa yra kiek kitokia. Vyrams reikia apie tai sakyti. Jie neturi nuojautos, todėl neverta pykti jei vietoje mėgstamų kvepalų gimtadienio proga gavote naują lygintuvą.

Ne tik bendravimas yra svarbus. Ne mažiau svarbu parodyti dėmesį savo sutuoktiniui. Dėmesys svarbus visiems. Net ir iš pažiūros ūmaus būdo vyriškis mielai nustebs kuomet žmona jam iškeps jo mėgstamą pyragą. Rodyti dėmesį galime kiekvieną dieną. Meilus žodis, komplimentas ar atliktas darbas už sutuoktinį tikrai pagerins tarpusavio santykius.

Psichologai turi daug patarimų, tačiau turint rimtų problemų verta kreiptis pagalbos. Konkretūs patarimai žinant jūsų šeimos situaciją ir problemas bus daug naudingesni, nei abstraktūs, kurie tinkami visiems.

Kartais geriau išvengti tam tikrų procesų. Tam priskiriamos ir skyrybos. Žinant tam tikrus patarimus galima bus paprasčiau suprasti savo antrąją pusę, o tai padės jaustis lamingesniais santuokoje bei išvengti skaudžių skyrybų, kurios dažnai palieka skaudžius pėdsakus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *