Restauravome valgomojo baldus

Mūsų namuose dabar jauku, ypač valgomajame. Čia stovi senas, bet atnaujintas stalas, dailiai nulietos neklibančios valgomojo kėdės, kabo šaunus šviestuvas, o pro švarius langus visada matosi puikūs apylinkių vaizdai. Ko reikėjo norint turėti tokį vaizdą ir tokį gyvenimą? Beveik nieko ypatingo, tiesiog šiek tiek paplušėti visiems kartu, ir visi pokyčiai įvyko bematant.

Daug švaros ir noro

Renovuoti valgomojo baldaiKai įeinate į dabartinę patalpą, nustembate, kaip viskas jauku, kaip grakščiai stovi išsilenkusios valgomojo kėdės, kaip skaniai kvepia patiektas maistas. Taip gali atrodyti ir jūsų namai, jeigu tik pasistengsite į juos įnešti daugiau jaukumo. Tai gali būti jūsų kasdienybė, bet jūs turite to norėti. Jeigu labai norėsite – tai beveik be pinigų padarysite šiuos dalykus.

Tai buvo namai, kuriuose seniai jau niekas negyvena. Motina gal dešimt metų bando parduoti šią vietą. Galų gale, kai jau prarado viltį, o pinigų tikra labai reikėjo, ji pasikvietė prekybos agentą tam, kad jis padėtų sutvarkyti šį reikalą. Taigi, jis pažiūrėjo, pamąstė ir labai greitai pasakė – žmonės perka emociją, jie nori nupirkti tai, kas jiems būtų miela ir malonu. O tokioje skylėje pasisekimo tikėtis yra tiesiog nesąmonė. Kaip gali kažkas čia pirkti namus ir jais džiaugtis. Pirmiausiai reikia viską tikrai gerai sutvarkyti, tik tada bus galima tikėtis, kad kažkas nupirks.

Taigi, po šių žodžių mes ten šokome viską kaip pridera tvarkyti. Darbas nebuvo labai sunkus, tačiau mes turėjome jo atlikti tikrai nemažai – reikėjo visur viską nuplauti, nušluoti, nušluostyti. Aišku, kad buvo ir dulkių kalnai, ir visokiais daiktais viskas apkrauta. Tiesiog viskas taip, kad net negali pasižiūrėti, atrodo, tarsi būtų čia kažkokia baisi skylė. Taigi, mes nutarėme viską sutvarkę čia vėliau parduoti. Dar aš ėmiausi iniciatyvos net ir ištapetuoti viską – juk tapetų ten dar tikrai buvo visai nemažai. Taigi, kaip tarėm, taip padarėm.

Senų daiktų atnaujinimas

Kadangi buvo ir daug baldų, kurie atrodė jau visai geri, tačiau tokie iš tiesų nebuvo, tai ir čia turėjome, kur padirbėti. Teko šiek tiek pasistengti plaunant gobelenus. Tačiau mačiau, kad, pavyzdžiui, valgomojo kėdės yra pagamintos tikrai kaip labai stilingos. Tiesiog bėgant laikui jos paseno, pasidarė ne tokios jau ir gražios, gana apsenusios. Reikėjo jas nuplauti, nuvalyti, kai kur – šiek tiek padažyti. Ir štai mes turime puikius, jaukius namus, kuriuose galima gyventi.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *