Kaip pasirinkti vietą salės nuomai

Pavargusiems nuo miesto triukšmo žmonėms dažnai norisi savo šventę atšvęsti gamtos apsuptyje. Galvojate, ką gi ten veikti? Jūs galite nustebti kiek daug veiklos yra kaime! Pavyzdžiui, „Green Town“ pramogų ir poilsio komplekse, įsikūrusiame netoli Vievio, galite rinktis tarp žvejybos ir pasiplaukiojimo valtele; tarp malonaus pasivaikščiojimo beržyne ir futbolo ar teniso žaidimų. Vakarą vainikuos maudynės kubile ir pirties malonumai.

„Green Town“ komplekse galima ir salės nuoma, nakvynės, vaišės, dekoracijos. Tai labai patogu, nes visos paslaugos, reikalingos krikštynų, vestuvių ar gimtadienio šventei yra vienoje vietoje. Besirenkant salę ir vietą šventei reikėtų pagalvoti apie šiuos dalykus:

1. Kiek žmonių norite sutalpinti salėje?

2. Ar reikalinga nakvynė?

3. Ar norėtumėte gardaus maisto kartu su salės nuoma?

4. Kokių pramogų tikitės?

5. Kokio stiliaus interjeras pageidaujamas?

6. Ar reikalinga poilsio zona vaikams?

Šeimos šventė tai progos, kada norite susitikti su artimais žmonėmis, pabendrauti, pasilinksminti ir papramogauti. Mažiausiai norisi galvoti iš kur gauti maisto ar ką daryti, kad svečiams būtų linksma. Daugelyje poilsio kompleksų, siūlančių salės nuomą, galima vietoje užsisakyti ir maistą, nakvynę, aptarnavimą. Atvažiavus belieka sutikti svečius, atsipalaiduoti ir pasilinksminti. Pasiūlysime kelis variantus, ką galima nuveikti kaime.

Surenkite dienos žygį

Gimtadienis nebūtinai turi vykti vien prie stalo. Pasiūlykite svečiams iššukį – dienos ar kelių valandų žygį. Šiai pramogai jums tereikės nustatyti maršrutą ir sutartą valandą pradėti. Daugelis žmonių dirba sėdimą darbą, todėl toks žygis tampa proga pajudėti, pabendrauti, pakvėpuoti grynu oru, išbandyti save. Nors tai labai paprasta, bet daugeliui patinka, nes svečiai žygio metu gali pamiršti visus darbinius rūpesčius.

Pasigaminkite savo surastą, sumedžiotą gamtoje maistą

Žmonėms, perkantiems maistą vien iš parduotuvės, iššūkis gali būti ir sužvejoti sau pietus. Šiai pramogai pasirinkite vietą su ežeru, kuriame galima žvejoti ir pasigaminti žuvį patiems. Įspėkite svečius, kas gali tegul atsiveža žvejybos įrankius.

Norint panašių pramogų jums bus reikalinga salės nuoma gamtos apsuptyje. Gerai, jeigu ten yra pirtis ar kubilas, kur būtų galima pailsėti po aktyvių pramogų.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *