Saulės žala plaukams? Ne Bėda! Sužinokite, kokios plaukų priežiūros priemonės padės jums susigrąžinti plaukų sveikatą

Vasara – nuostabus metas mėgautis saule, šiluma ir lengvais, tarsi pūkas, drabužiais. Tačiau saulės spinduliai gali neigiamai paveikti plaukus: jie blunka, išsausėja ir praranda grožį. Po vasaros sezono dažnai pastebime, kad plaukai yra trapūs, lūžinėja, praradę blizgesį ir gyvybingumą.

Saulės žala plaukamsLaimei, yra būdų atkurti plaukų sveikatą ir grožį! Šiame straipsnyje pasidalinsime keliais patarimais, kaip tinkamai prižiūrėti plaukus po vasaros sezono ir grąžinti jiems gyvybingumą pasitelkiant įvairias plaukų priežiūros priemones.

Patarimas Nr. 1: intensyviai drėkininkite savo plaukus

Po saulės poveikio plaukai dažnai tampa sausi ir trapūs, todėl itin svarbu juos intensyviai drėkinti. Šiai problemai spręsti tinkamos plaukų priežiūros priemonės: kaukės ir kondicionieriai, skirti sausiems ir pažeistiems plaukams. Ieškokite produktų, kuriuose yra natūralių aliejų, tokių kaip kokosų, avokadų ar argano. Šie aliejai giliai pamaitina plaukus ir padeda jiems atgauti elastingumą bei blizgesį.

Patarimas Nr. 2: naudokite apsaugą nuo saulės

Net ir rudenį saulės spinduliai gali pakenkti plaukams, todėl svarbu naudoti plaukų apsaugos nuo saulės priemones. Pasirinkite lengvą purkškalą ar kremą, kurį reikia tepti bent 20 minučių prieš išeinant į lauką.

Patarimas Nr. 3: reguliariai kirpkite plaukus

Pažeisti plaukų galiukai dar labiau skilinėja ir lūžinėja, todėl reguliariai kirpkite plaukus ir negailėdami nurėžkite pažeistus galiukus! Tai padės plaukams atrodyti sveikiau ir greičiau augti.

Patarimas Nr. 4: venkite karšto formavimo priemonių

Plaukų džiovintuvai, tiesintuvai ir garbanojimo žnyplės gali dar labiau pakenkti pažeistiems plaukams, tad stenkitės kuo dažniau leisti plaukams natūraliai išdžiūti. Jei naudojate formavimo įrankius, būtinai naudokite plaukų apsaugą nuo karščio.

Patarimas Nr. 5.: sveika mityba

Sveika ir subalansuota mityba yra būtina ne tik bendrai savijautai, bet ir plaukų būklei. Į savo racioną įtraukite daug vaisių, daržovių, viso grūdo produktų ir liesų baltymų. Šie maisto produktai aprūpina plaukus maistinėmis medžiagomis, kurių jiems reikia, kad būtų sveiki ir stiprūs.

Patarimas Nr. 6: plaukų priežiūros priemonės

Be aukščiau išvardytų patarimų, taip pat reikėtų naudoti įvairias plaukų priežiūros priemones, skirtas atkurti plaukų sveikatą po vasaros ar saulės žalos. Ieškokite produktų, kuriuose yra šių ingredientų:

  • Keratinas: šis baltymas padeda atkurti plaukų struktūrą ir juos sustiprinti;

  • Biotinas: ši vitamino B grupės medžiaga skatina plaukų augimą ir stiprina plaukų folikulus;

  • Avokado aliejus: šis aliejus giliai drėkina plaukus ir padeda jiems atgauti elastingumą;

  • Kokosų aliejus: šis aliejus apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio ir net padeda pašalinti pleiskanas.

Pasirinkdami plaukų priežiūros priemones, atsižvelkite į savo plaukų tipą ir poreikius. Jei nesate tikri, kokie produktai jums tinka, pasitarkite su savo kirpėju ar kitu plaukų priežiūros specialistu.

Tinkamos plaukų priežiūros priemonės ir reguliari bei visapusiška plaukų priežiūra padės atkurti plaukų sveikatą ir grožį po vasaros sezono. Visgi, nepamirškite reguliariai rūpintis savo plaukais, kad jų grožis ir sveikata džiugintų ištisus metus!

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *