Ką reikia žinoti apie neįgaliųjų skuterius?

SkuteriaiNeįgaliesiems skirta technika padeda palengvinti kasdienius darbus. Šiuo metu populiarėja elektriniai skuteriai. Kas tai yra? Paprasčiausiai sakant tai yra elektra varoma priemonė, kuri turi vairą t.y. jo mechanizmą, kurio dėka galima valdyti šią priemonę. Kitaip sakant tai yra priemonė, kuri pilnai pakeičia neįgaliojo vežimėlį.

Kiekviena naujovė dažniausiai sutinkama atsargiai, tačiau elektrinis skuteris turi daug privalumų, kaip ir, pavyzdžiui, vaikštynės suaugusiems, jis padeda judėti iš vienos vietos į kitą. Didžiausi tokio skuterio privalumai yra mobilumas ir patogumas. Skuteris turi ne tik vairą, kurio dėka galima lengvai valdyti judėjimo kryptį, bet ir sėdynę, kuri reguliuojama ir galima parinkti patogią padėtį. Taip pat yra garso signalas ir šviesos. Be to, jis turi ir stiklo valytuvus, kad esant nepalankioms oro sąlygoms, būtų galima gerai matyti, kur važiuojama. Taip pat yra ir krepšys daiktams pasidėti, todėl jis patogus net ir važiuojant apsipirkti.

Dažnai tokios priemonės sukelia daug diskusijų ir klausimų dėl jų teisių ir pareigų keliuose. Iš tikrųjų viskas yra paprasta. Tokiems elektriniams skuteriams yra keliami tokie patys reikalavimai, kokie keliami ir paprastiems neįgaliojo vežimėliams. Tai reikia suprasti kaip tokių pačių kelių eismo taisyklių taikymą. Taigi, jeigu važiuojama tokiu elektriniu skuteriu, tai reikia važiuoti ta pačia kelio dalimi ir tik viena eile kaip ir transporto priemonės. Beje, klaidingai manoma, kad toks skuteris yra transporto priemonė. Iš tikrųjų pagal kelių eismo taisykles jis nėra priskiriamas prie mechaninių transporto priemonių. Jiems galioja tokios pačios kelių eismo taisyklės, kaip ir visiems pėstiesiems.

Elektriniai skuteriai yra puikus pasirinkimas, kuris leidžia daug greičiau ir patogiau judėti. Ieškant geriausio pasiūlymo, randamas didelis pasirinkimas. Tiesa, pavyzdžiui, vaikštynės suaugusiems yra dažniau pasirenkamos, nes jos daug pigesnės. Vis dėl to, renkantis tokią priemonę, kaip skuteris, reikia rinktis atidžiai. Yra skirtingų gamintojų, kurie pagamina skirtingus skuterius. Vieni nuo kitų skiriasi ne tik spalvomis ar kainomis, bet ir kitomis savybėmis. Perkančiajam tenka sudėtinga užduotis – pasirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Tam reikia peržiūrėti įvairius pasiūlymus ir rinktis pagal svarbias savybes, kurias turi skuteriai. Reikia nusistatyti svarbius kriterijus ir pagal juos ieškoti tinkamiausio pasiūlymo. Tuomet bus lengviau pasirinkti geriausią pasiūlymą. Tik reikia atsiminti, kad visais atvejais reikia teikti pirmenybę kokybei. Tuomet skuteris puikiai jums tarnaus ne vienerius metus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *