Standartinis danties taisymas

Dantų tvarkymasTam, kad įvyktų jūsų taip geidžiamas paskutinis danties taisymo etapas – plombavimas – kiekvienoje odontologijos klinikoje pirma turėsite pereiti keletą standartinių žingsnių.

Apžiūra

Pirmasis vizitas pas odontologą visada yra pažintinis. Jo metu niekas nieko netaisys, nebent taip nutiko, kad pas gydytoją neatėjo kiti pacientai, jam atsilaisvino laiko ir jis visai norėtų vietoje ilgesnės pietų pertraukos sutvarkyti ir jūsų dantį. Tačiau standartiškai pradžioje yra apžiūra. Išgirsite, kaip žiūrėdamas paeiliui jūsų dantis gydytojas diktuos seselei jūsų dantų būklę. Dantys bus įvardijami skaičiais, ir tuomet bus tokios diagnozės kaip „plombuotas, ėduonis, protezas, sveikas“ ir pan. Per apžiūrą sutarsite dėl dantų gydymo eigos ir kito vizito.

Apvalymas

Kito vizito metu bus taisomas tas dantis ar tie dantys, dėl kurių būsite sutarė iš anksto. Dažnai gydytojai jums pasiūlys vietinę nejautrą, ir jeigu jūs sutiksite, bus suleisti vaistai aplink dantį, kurie padarys jūsų pusę veido ir žandikaulį šiek tiek nutirpusius. Bet tai užtikrins tolimesnį komfortą, nes nejausite jokių nemalonių intervencijų. Apvalymo metu bus su kompresoriaus pagalba naudojami specialūs purkštukai, kurie gražiai pašalins viską nuo dantų, viską nuvalys ir nupurkš.

Gręžimas, angos paruošimas

Tuomet reikės su įvairiais grąžtais gręžti jūsų dantį ten, kur matosi ėduonis. Grąžtas praplatins esamą skylutę, padarys ją panašią į tikrą urvą. Kadangi ėduonis gali būti prasismelkęs labai giliai, tai ir grąžtai su mažais antgaliais lįs vis giliau, kol bus tikrai išvalytos visos vietos nuo sugedusių pragraužtų vietelių. Taip bus paruošiama visiškai išvalyta anga plombavimui. Čia taip pat bus purškiama, dedami sterilizuojantys vaistai, siekiant visiškos higienos.

Plombavimas

Tuomet gydytojas pasakys kodus, kurių jūs nesuprasite, tačiau pagal juos asistentai ims maišyti reikiamą kiekį medžiagų ir taip paruoš plombavimo mišinį. Odontologas su specialiu įrankiu dės plombą ir štai plombavimas jau beveik baigtas.

Kietinimas, šlifavimas

Naudojant tam tikrus spindulius bus sukietinama plomba. Tai atkirsite pagal įrankio laikymą ir pypsėjimą. Galiausiai bus šlifuojamas naujasis sukurtas paviršius, siekiant jums pagerinti komfortą burnoje.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *