Suknelių atspalviai: nuo kiekvienos dienos iki švenčių magijos

SuknelesIeškote tobulos suknutės? O kokia ji turi būti? Dažniausiai moterys įvertina labai daug skirtingų aspektų, kadangi šiuo metu drabužių pasirinkimas yra toks platus, kad tik apgalvojus kuo daugiau skirtingų galimybių – pavyks rasti tobulai poreikius tenkinančią aprangą. O sukneles internetu yra tokios įvairios, jas palyginti yra taip paprasta, kad kiekviena ras tai, kas jai labiausiai tinka. Tiesa, dažniausiai per mažai dėmesio yra skiriama spalvoms, kurios reiškia kur kas daugiau nei galėjote pagalvoti.

Susipažinkite Jus su spalvų psichologija ir tuo pačiu tinkamu pasirinkimu, kuris leis džiaugtis, kad rasti drabužiai atrodys tobulai.

Raudonos suknelės – moterims, kurios nori dėmesio?

Galbūt teko girdėti, kad raudonos spalvos sukneles dažniausiai renkasi tos moterys, kurios nori dėmesio? Tai nėra ties, tačiau pati raudona yra ryški spalva, tad dažniausiai sulaukia nemažai žvilgsnių. Žinoma, ta pati raudona suknelė gali būti labai įvairi. Nuo gana kuklių modelių, kurie tik savo spalva ir traukia akis, iki gana provokuojančių, kurios turi gana daug nuogų vietų, tad atrodo drąsiai. Nors dažniausiai raudonos suknelės nėra nešiojamos kiekvieną dieną, tačiau jos atrodo tikrai išraiškingos ir tais atvejais, kai paprasčiausiai norėsite į save atkreipti dėmesį – siūlome rinktis tokias sukneles. Ne tik šventėms, kai dažniausiai net ir pačios kukliausio moterys nusimeta drovumo apsiaustą, tačiau ir kiekvienai dienai, kadangi laikas atrodyti puikiai – tinkamas visada.

Juodi drabužiai – klasika

Turbūt teko girdėti Coco Chanel posakį, kad kiekvienos moters spintoje turi būti po juodą trumpą suknutę, kuri padeda pabrėžti kūno linkius ir tuo pačiu puikiai atrodyti. Ir svarbiausia, kad juodos suknelės internetu yra labai įvairios, labai skirtingos, tad kiekviena ras tokį modelį, kuris jai labiausiai patinka. Vėlgi, varijuoja ilgis ir detalės, žinoma, ir kiti akcentai, kurie padeda parodyti savo grožį. Svarbiausia turėti bent kelių skirtingų ilgių sukneles savo spintoje. Tuomet visada turėsite ką apsirengti. Paprasčiausiai juoda suknutė yra geras pasirinkimas tiek dalykiškų susitikimų metu, tiek kiekvienai dienai, galiausiai, tada, kai einate į solidų vakarėlį. Universalumas – svarbus suknelės bruožas ir būtent juodos spalvos dažnai laikomos tinkančios bet kokiu atveju.

Tamsiai mėlynos suknutės

Taip pat klasikinėmis vadinamos ir tamsiai mėlynos suknelės, kurios tinka praktiškai bet kur. Varijuoja tik modelis, tačiau jeigu jis bent kiek solidus – turėsite ką apsirengti. Kai kuriais atvejais tamsiai mėlyna net vadinama geriausia alternatyva, kadangi juoda kai kuriais atvejais gali būti per tamsi. Pavyzdžiui, kai esate vestuvių svečias. Juoda neatrodo geras pasirinkimas, tačiau tamsiai mėlyna – užtektinas. Pavyks atrodyti puikiai, būsite gana ryški net ir dėvėdama tamsios spalvos suknelę. Galiausiai, puoškitės papuošalais, kurie tamsiam drabužiui suteikia daugiau ryškumo ir tuo pačiu elegancijos.

Balta suknelė – tik vasarai

Dar vienas pasirinkimas, kuris turi būti kiekvienos moters spintoje yra baltas. Tačiau tikrai ne visos išdrįsta dėvėti baltos spalvos suknutes, kadangi jos gali atrodyti labai ryškios, tuo pačiu reikalauja ir specialaus jų nešiojimo, kadangi nepasaugant – gana lengva padaryti dėmių, kurių valymas – sudėtingas. Žinoma, gyvenime atsiranda mažai progų, kuomet balta suknelė reikalaujama pagal etiketą. Tačiau kam laukti tų progų, kai balta yra tokia puošni, tokia graži spalva, kuri gali padėti atrodyti puikiai kiekvieną dieną. Taip, žiemos metu tai dažniausiai kiek per drąsus pasirinkimas, tačiau vasarai – labai tinkantis, kadangi atrodysite lengvai, jaukiai bei elegantiškai.

Margos suknelės

Galiausiai, kad ir koks lauke yra oras, kad ir koks Jūsų stilius, tačiau siūlome savo spintoje visada turėti ir margas suknutes, kurios ne tik padės Jums puikiai atrodyti, tačiau taip pat ir paryškins kūno linkius. Dažniausiai pasirenkamos gėlėtos, kadangi jos suteikia daugiau elegancijos ir lengvumo. Taip pat mėgstamos ir su geometrinėmis formomis, visos kitos, kurios puošia, kurios suteikia daugiau žavesio, puikiai atrodo, galiausiai, dažnai vadinamos pačiu moteriškiausiu variantu.

Kuo daugiau suknučių bus Jūsų spintoje – tuo tikresnė būsite, kad visada turėsite ką apsirengti. O kai etiketas šiais laikais toks griežtas – jo laikytis yra būtina.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *