Šunų nagų karpymas – rimtas darbas

Jeigu mylite savo šuniuką – tokiu atveju jam turite skirti kuo daugiau dėmesio. Esame tikri, kad dėmesio ribos labai plačios. kol vieni tik lankosi pas veterinarus, kurie randa sveikatos problemas, kai jos yra, tuo tarpu kiti net veda pas specialistus, kad būtų nukarpyti nagučiai ir mažasis gerai jaustųsi.

Tokias paslaugas teikia ne viena veterinarijos klinika Naujamiestyje, tad kiekvieno žmogaus apsisprendimas – ar to reikia jo augintiniui.

O ką rekomenduoja veterinarai?

Veterinarijos paslaugosVeterinarai tikina kad šiais laikais šunims nagų karpymas yra labai reikalingas. Kodėl? Jeigu anksčiau gyvūnai dažniausiai nemažai laiko praleisdavo lauk ir dažniausiai natai natūraliai trumpėdavo, tai šiuo metu to laiko lauke dažniausiai yra per mažai, tad ir nagai nesusidėvi tiek, kiek reikia.

O ar būtina? Tikrai taip. Pirmiausia jie gali nulūžti ir tai gyvūnui kelia tikrai labai didelį skausmą. Taip pat jie gali užaugti per dideli ir tokiu atveju judėjimas šuniui bus labai komplikuotas. Žinoma, nesakome nagų karyti labai trumpai, tačiau dažniausiai bent jau minimaliai juos sutrumpinus galima pagerinti šuns savijautą ir tuo pačiu jo judėjimo kokybę.

Taip pat nereikia pergyventi dėl to, kad nagų karpymas šuniui gali būti kažkuo nemalonus. Tikrai ne. Svarbiausia darbus paliktus specialistams, kurie puikiai žino iki kurios vietos reikia kirpti, kad nagučiai per daug nekraujuotų, kadangi pataikius į geluonį – to nepavyks išvengti. O namuose tai nutinka labai dažnai ir dažniausiai po vieno kirpimo žmonės vėliau bijo vėl tai daryti. Gal ir gerai, kadangi svarbiausia darbus palikti tiems, kurie juos išmano geriausiai. Ir tuo pačiu kurie turi reikalingą įrangą nagučių karpymui.

Kartu su nagais reikia daugiau dėmesio skirti ir šuns dantims, kadangi juos taip pat reikia valyti, o kitu atveju galima susidurti su sveikatos problemomis.

Kiekvienas žmogus renkasi pats – kiek skirti dėmesio savo gyvūnui. Tačiau natūralu, kad to dėmesio turi būti kuo daugiau. Tokiu atveju šuns poreikiai ne tik bus patenkinami, tačiau jis tikrai bus laimingas ir tuo pačiu dėkingas savo šeimininkui.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *