Suzanos studijos paslaugos

Renkuosi paveiksląŠiandien vis dažniau žmonių perka neįrengtus butus dėl galimybės pačiam savo rankomis sukurti norimą interjerą, suteikti savo būsimiems namams norimą dvasią. Ne tik grindų, lunų ir sienų apdaila yra reikšminga – galutinius akcentus visada įprastina baldai ir tokios interjero detalės kaip paveikslai, veidrodžiai, šviestuvai, statulėlės ir kambarines geles. Šiandien pakalbėsime apie nepriekaištingas interjero detalių kūrimo ir dekoravimo paslaugas teikiantį saloną – Suzanos studiją.

Suzanos studijos paslaugos

Suzanos studijos meistrai dirba kurdami išskirtinį interjerą, dirbdami su formomis, erdvės išplanavimu ir detalėmis. Studijos specialistai siekia kurti aplinkos darnumą, gyvybę ir išskirtinius akcentus įprasmindami įvairiomis detalėmis. Tikima, kad tobulą interjerą kuria ne tik sienų ir grindų dažymas, didelių plotų apipavidalinimai, bet smulkios reikšmingos detalės, kurios, reikalui esant, gali būti perkeliamos iš vienos vietos į kitą. Tai gali būti statulėlės, laikrodžiai, rėmeliai su nuotraukomis ir įvairūs kiti smulkūs, bet labai reikšmingi kuriant interjero darną daiktai. Jeigu nenorite, kad jūsų sienos būtų „šaltos“ ir niūrios, siekiate, kad namuose jaustųsi gyvybės įspūdis, patartina pasitelkti paveikslus. Juos visada lengvai pakabinsite, reikalui esant, be rūpesčių pernešite iš vienos vietos į kitą, derinami prie įvairių spalvų sienų. Jeigu prijaučiate skandinaviškam stiliui ir pirmenybę teikiate vienspalvėms gamoms, galimai norėsite gyvybės ir spalvų akcentų „įnešti“ spalvingais paveikslais, plakatais – taip pagyvindami bendrą interjero vaizdą. Specialistai teigia, kad tie, kurie savo baldus išdėlioja simetriškai, vertina darną bei struktūrą ir gyvenime, tuo tarpu tie, kurie mėgsta kambarį apkrauti daugybe skirtingų detalių – yra iš norinčių atkreipti dėmesį į save. Suzanosstudijos dizaineriai puikių pasiūlymų turi abiejų tipų žmonėms. Be to, internetinėje dizainerių svetainėje išreikšta mintis, kad mažiau apkrautas interjeras dažniau yra stilingesnis, taigi įspūdingą vaizdą gero skonio išraišką gali suteikti smulkios detalės, akcentuojančios viso interjero grožį. Suzanos studijos interjero dizaino meistrai yra pasiruošę jums parinkti ne tik tokius komponentus, kuriuos ateityje pamilsite, bet ir puikias spalvas. Įvairaus tipo paveikslai bus nutapomi pagal Jūsų išskirtinius, pačius įnoringiausius pageidavimus.

Geriausi atsiliepimai apie Suzanos studiją

Suzanos studija teikia dar ir tokias paslaugas kaip interjero dekoravimas, interjero detalių kūrimas ir dekoravimas, židinių dekoravimas, eksterjero detalių dekoravimas, taip pat teikiamos aukšto lygio dizainerių konsultacijos. Medžiagos, su kuriomis dirba Suzanos studijos specialistai, tai – akrilinė dekoravimo danga, baigiamosios medžiagos, dekoratyvinis tinkas, dekoratyviniai profiliai ir užbaigiamosios medžiagos. Internetinėje Suzanos studijos svetainėje pateikiami išsamūs atliktų darbų pavyzdžiai, spalvingi katalogai, pavyzdžiai, patalpinti visi reikalingi kontaktai, kuriais galite kreiptis įvairiais klausimais. Iš tiesų, Siunzanos studija- analogų Lietuvoje neturintys interjero dizaino profesionalai, padėsiantys jums sukurti tokį būstą, kuriam analogų nebūtų niekur. Vaida iš Kauno Suzanos studiją kreipėsi įsigijusi naujų statybų butą senamiestyje. Bute buvo atlikta pilna apdaila, pasirinktos baltos sienos. Moteris nusprendė gyvybės būstui suteikti pasitelkdama Suzanos studijos meistrų pagalbą. Specialistai padėjo išsirinkti išskirtines detales, vazas, bei, žinoma, paveikslus. Paveikslai – interjero detalė, kurią Vaida visada labai vertino. Tiesa, ji norėjo išskirtinių spendimų, todėl prieš pradedant darbus užsisakė išsamią dizainerio konsultaciją. Suzanos studijos dizaineriai nutapė įspūdingus paveikslus, pagyvinančius ne tik buto dizainą, bet ir suteikiančius paslaptingumo. Taip pat buvo tapoma ant židinio, padailintos kai kurios baltos sienos, suteikta žavesio ir išskirtinumo. Vaidą žavėjo kokybiškai atliekamas darbas, gebėjimas įsiklausyti į kliento norus ir lūkesčius, taip pat – neišmatuojamas kūrybiškumas. Vaida siūlo visiems, norintiems savo būstui suteikti išskirtinumo, kreiptis į Suzanos studiją.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *