Šviestuvai Vilnius: kokią rūšį pasirinkti?

ŠviestuvaiGyvenant didmiesčiuose, labai svarbu neatsilikti nuo naujausių tendencijų. Būtent todėl šviestuvai Vilnius – tai paslauga, siūlanti didžiulį asortimentą, leidžiantį pasirinkti tiek vidaus, tiek lauko apšvietimui skirtus gaminius. Vis dėlto, prieš įsigyjant šviestuvą, būtina susipažinti su jų rūšimis ir panaudojimo būdais.

Biuro šviestuvai Vilnius

Biuro šviestuvai Vilnius – tai gaminiai, skirti erdvėms, kuriose paprastai įrengiamos vietos žmonėms, daugiausiai dirbantiems su kompiuteriu. Renkantis biuro šviestuvus, reikalingi sieniniai, lubiniai arba pakabinami šviestuvai. Dažniausiai naudojamos plačios, masyvios konstrukcijos, kurios leidžia apšviesti kuo didesnį plotą. Moderniuose, nestandartinio dizaino biuruose galima rasti ir originalesnių sprendimų: išskirtinių formų, įleidžiamų, nišinių apšvietimų. Kai kurie biurai renkasi papildomus stalinius šviestuvus, kurie leidžia apšviesti konkrečius objektus: knygas, dokumentus, kompiuterį ir pan. Jų dizainui labiausiai tinka moderni klasika: juoda, balta, sidabrinė spalvos.

Akcentiniai šviestuvai

Akcentiniai LED šviestuvai Vilnius naudojami parduotuvėse, muziejuose ar kitose viešose įstaigose, kuriose reikalingas tam tikrų objektų, ekspozicijų apšvietimas. Juos taip pat galima rinktis ir kuriant modernų, šiuolaikinį interjerą. Norint pabrėžti augalus, meno dirbinius ar kitus ryškesnius akcentus, sukuriama tikra šviesų magija. Šiuos šviestuvus galima montuoti į bėgelius, kurių pagalba lengvai pakeisite šviestuvų padėtį, greitai juos sumontuosite.

Paveikslams ir veidrodžiams

Šiuo metu be galo populiarūs sieniniai šviestuvai, skirti veidrodžiams bei paveikslams. Jie leidžia sukurti žaismingą įvaizdį bei iš bendros namų aplinkos išskiria norimas detales. Švelni, natūraliai sklindanti šviesa leidžia atrasti naujus paveikslų kampus, o apšviesti veidrodžiai gali pagražinti jūsų atspindį arba išryškinti tam tikrus veido bruožus bei jų privalumus. Jei norite jaukaus ir švelnia aura apgaubto interjero, viskas ko reikia – tai sieniniai šviestuvai Vilnius, išskirti į atskirą grupę paveikslams bei veidrodžiams.

Vaikiški šviestuvai

Kuriant interjerą vaikų kambariui, svarbu atitinkamą nuotaiką sukurti detalėmis. Juk jas pakeisti lengviau nei perdažyti sienas ar iš naujo sumontuoti baldus. Vaikiški šviestuvai gali sukurti smagią nuotaiką ir padėti išpildyti vaiko svajones. Šviestuvai Vilnius siūlo nemažą pasirinkimą iliustruotų, įvairiais pasakų veikėjais ir herojais iliustruotų šviestuvų. Jie atrodys itin originaliai ir taps ne tik kambario detale, bet ir žaislu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *