Žirgų mylėtojų prekių krepšelis

Žirgų prekės – tikrai nekasdieniškas pirkinys, tačiau ir jos kai kam kartais yra reikalingos. Štai, pavyzdžiui, parduotuvėje https://www.b-a.eu/ galima įsigyti šių specializuotų zoo prekių – žirgų prekių kaina patrauklia. Nors apie nuosavą žirgą svajoja daug mažų mergaičių, kai kurios paauglystėje pabando ir žirgyne pajodinėti, tačiau užaugę žirgų sportą ir auginimą renkasi tie, kas nebijo traumų, kam reikia adrenalino, ir kas, žinoma, myli gamtą, o ne jos bijo. Suaugę žmonės tuir daugybę savisaugos mechanizmų, todėl ir meilė žirgams gali gana greitai išgaruoti. Visgi, jeigu jūs esate tie žirgų augintojai, kartais jums reikės prekių savo mylimiausiam draugui, žirgui. Kokių prekių žirgams verta įsigyti iš b-a.eu parduotuvės?

Arklidžių inventorius

Parduotuvė interneteJeigu ne tik jodinėjate, bet ir patys prižiūrite arklius, juos auginate, tuomet jums gali reikėti arklidžių inventoriaus. Čia galima įsigyti ėdžias, montuojamas ant sienos ar kitos atramos. Ėdžių yra įvairių rūšių: kampuotų, dvigubų, pusapvalių, kampinių. Tai reikalingas inventorius arklidėse. Taip pat čia bus ir įvairių plastikinių ir kitokių šėryklų, kurios taip pat bus montuojamos į arklių, žirgų gyvenamąsias patalpas. Specialūs semtuvėliai pašarui padės lengviau pašerti žirgus. Bus reikalinga ir tokios prekės kaip pakaba gūnioms, vežimėlis inventoriui, skylamušiai odai, steklųlaikikliai, kompresai žirgams, šakės, balno laikikliai, loviai, balnų kabyklos, druskų laikkliai, loviai, apsaugos nuo barstymosi šėryklai ir kitas inventorius arklidėms.

Balnai ir priedai

Jeigu pradėtume prekes apžiūrinėti nuo brangiausių, kategorijoje „žirgo balnai ir priedai“, tuomet pamatytume, kad brangiausia prekė yra didelis, gražus, patogus, odinis balnas. Nenustebkite, tačiau jis gali kainuoti daugiau negu pats žirgas. Pavyzdžiui, balnas Eric Thomas gali kainuoti net daugiau kaip 800 eurų. Kiti, paprastesni, tačiau vis tiek labai kokybiški balnai žirgams kainuos nuo pusantro šimto eurų iki šimto ar mažiau. Kas galėtų būti minėtieji balnų priedai? Tai – specialūs paminkštinimai ant balno ar po balnu, vadinamasis pobalnis. Balnakilpės – jau atskiras pirkinys, kurį taip pat galima atskirai pirkti, ir jos bus labai lanksčios, patogios, jeigu tokias pasirinksite.

Žirgų šepečiai ir kailio priežiūros priemonės

Žirgo plaukai ir kailis – tikras jo grožio įrodymas. Neatsitiktinai smuiko strykas yra gaminamas iš žirgo karčių, tuomet susijungia du labai elegantiški ir pasigėrėjimą keliantys dalykai – žirgas ir smuikas. Tačiau neapleistas, tvarkingas žirgas turi būti prižiūrimas, šukuojamas. Tam reikėtų įsigyti specialias šukas, skirtas žirgo karčiams, kailiui. Tai bus metalinis gana aštrus šepetėlis. Specialus avikailio šepetys – pirštinė veiks tarsi kempinė, kuri švariai nuvalys visą žirgo kūną, taip pat, kaip ir didelis, natūralių šerių šepetys. Įvairūs masažiniai šepečiai bus ne tik naudingi, bet ir malonūs pačiam žirgui. Toks dalykas kaip peilis karčiams turės specialius dantukus ir šiek tiek primins šukas. Tačiau su juo bus patogu suformuoti pasirinktą žirgo šukuoseną, pakirpti karčius, jeigu jei gadina estetinį vaizdą. Norintiems turėti patį gražiausią žirgą, galima ir pirkti jiems kaspinėlius. Tačiau žirgų puošyba kaspinėliais ir kitomis priemonėmis yra labai subjektyvus dalykas – kas patiks vieniems, nebūtinai tiks ir kitiems.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *