5 būdai, kaip išlaikyti pagalvę vėsią, kad galėtumėte gerai išsimiegoti

Pagrindinis būdas išlaikyti pagalvę vėsią – dažniau keisti užvalkalą. Lengva apie tai pamiršti, nes jo nematote (ir tikriausiai esate įpratę, kad jis nėra švarus). Tačiau jei jūsų pagalvė yra iš mikropluošto, joje kaupiasi šiluma ir dėl to ji tampa ne tokia efektyvi – o laikui bėgant gali net pakenkti jūsų kaklui ir stuburo diskams. Be to, kuo dažniau naudojate pagalvę, tuo greičiau ji susidėvi, todėl verta investuoti į kelias skirtingas pagalves. Stenkitės kas kelias dienas arba keisdami patalynę naudoti naują pagalvės užvalkalą. Tai labai pravers vasarą, taip pat bet kuriuo metu, kai oras šiltas. Vėsinanti pagalvė ir rinkos naujovės.

Pirkite tamsios spalvos patalynę

PagalvėJei turėsite šviesesnės spalvos patalynę, ji atspindės saulės šilumą ir jums bus dar šilčiau. Tai ypač aktualu, jei turite šviesesnės spalvos antklodės užvalkalą arba pagalvių užvalkalus. Tamsesnės spalvos sugeria mažiau šviesos ir, palyginti su šviesesnėmis spalvomis, jus vėsina. Taigi, jei norite, kad jūsų patalynė būtų ne tokia karšta, pabandykite įsigyti tamsesnių spalvų paklodžių ir antklodžių užvalkalų. Tamsių spalvų antklodės užvalkalas taip pat padės lengviau užmigti, nes jūsų neblaškys pro langą sklindanti šviesa.

Naudokite vėsinančią pagalvių miglą

Jei negalite pakeisti patalynės ar pagalvių užvalkalų, išbandykite vėsinančią pagalvių miglą. Šie purškikliai yra skirti pagalvei vėsinti, o tai gali padėti greičiau užmigti. Vėsinančių pagalvių purškiklių galite rasti daugumoje vaistinių, namų apyvokos prekių parduotuvių ir internete. Šie purškikliai skirti vėsinti pagalvę, todėl gali padėti greičiau užmigti. Vėsinančių pagalvės purškiklių galite rasti daugelyje vaistinių, namų apyvokos prekių parduotuvių ir internete. Būtinai laikykitės ant buteliuko pateiktų instrukcijų, tačiau dauguma purškiklių pradeda veikti maždaug po 30 minučių. Tik nepamirškite pašalinti purškalo, jei ketinate skalbti pagalvių užvalkalus.

Išbandykite vėsinančią pagalvių apsaugą

Jei pageidaujate papildomo apsaugos sluoksnio, kurį suteikia vėsinanti pagalvės apsauga, išbandykite ją. Jie sukurti taip, kad išlaikytų pagalvę vėsią ir apsaugotų ją nuo dėmių ir pažeidimų (kurie labiau tikėtini, jei pagalvė per karšta). Gali būti naudinga po ranka turėti kelias vėsinančias pagalvių apsaugas. Pirmąją galite pakeisti, kai sušils, ir užsidėti naują, kad pagalvė išliktų gaivi ir vėsi. Jos puikiai tinka žmonėms, kurie yra jautrūs temperatūrai, nes suteikia papildomą apsaugą nuo perkaitimo.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *