8 ekspertų kilimų priežiūros patarimai, kuriuos reikia žinoti

Pasukite kilimą, kad jis atrodytų šviežias

KilimaiValant kilimus, vienas geriausių būdų, kad jūsų namai atrodytų gaiviai, yra sukti ir apversti kilimus. Taip jie vėl atrodys kaip nauji, be to, neleis jiems greitai susidėvėti. Kilimų sukimas taip pat yra puikus būdas prailginti jų tarnavimo laiką. Kilimų rotacija padės jiems tarnauti daug ilgiau, o tai reiškia, kad ilgainiui jų priežiūra bus daug pigesnė. Jei jūsų namuose daugiausia yra kietmedžio arba plytelių, galite apsvarstyti galimybę kilimus kaitalioti kas šešis mėnesius. Taip jie vėl atrodys beveik nauji, be to, tai puikus būdas apsaugoti savo investicijas. Jei jūsų namuose daugiausia yra kiliminės dangos, galite jas kaitalioti kartą per metus. Tai taip pat leis jiems vėl atrodyti labai šviežiai. Kilimai ir rinkos ekspertės patarimai.

Naudokite tinkamas priemones, kad kilimų priežiūra būtų veiksminga

Kilimus reikia reguliariai valyti, kad būtų palaikoma sveika namų aplinka ir išvengta žalos. Nors dulkių siurbimas yra dažniausiai naudojamas kilimų valymo būdas, naudojant netinkamą dulkių siurblį iš tikrųjų galima padaryti daugiau žalos nei naudos. Štai keli dalykai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis dulkių siurblį. Pirma, įsitikinkite, kad perkamas dulkių siurblys turi besisukantį šepetį. Tai padės išlaisvinti sunkų dirvožemį ir plaukus, įsisenėjusius į kilimą. Tada įsitikinkite, kad dulkių siurblys turi HEPA filtrą. Jis iš oro pašalins alergenus, pavyzdžiui, žiedadulkes, dulkes ir pleiskanas. Galiausiai įsitikinkite, kad dulkių siurblys turi didelę siurbimo galią. Tai užtikrins, kad po valymo ant kilimų nieko neliktų.

Nedelsdami pašalinkite sunkias dėmes

Kai kalbama apie kilimus, uncija prevencijos visada geriau nei svaras gydymo. Tačiau jei ant kilimų atsiranda dėmių, turite nedelsdami pasirūpinti šia problema. Turėtumėte pasiruošti valymo tirpalo ir dėmių šalinimo priemonės, kad išvalytumėte ant kilimų atsiradusias dėmes ar dėmeles. Kad nesugadintumėte kilimų, būtinai atidžiai laikykitės ant valymo tirpalo pateiktų instrukcijų. Jei ant kilimo atsirado riebi dėmė arba įsisenėjusi dėmė, turėtumėte naudoti komercinį kilimų valymo tirpalą. Tai padės suskaidyti dėmę ir lengviau ją pašalinti. Jei dėmė šviežia, užpilkite ant jos karšto vandens ir tada kilimą valykite valymo tirpalu. Jei dėmė sena ir išdžiūvusi, prieš valydami kilimą turėsite naudoti valymo tirpalą ir šveitimo šepetį, kad ją atlaisvintumėte.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *