Apie keleivių ir siuntų iš Anglijos pervežimo paslaugą

UAB ,,Transemija” – keleivių bei siuntų pervežimo paslaugas teikianti įmonė. Įmonės maršrutas – Anglija Lietuva. Niekam ne paslaptis, jog daugiausia Lietuvos tautiečių yra emigravę būtent į šią šalį, todėl keleivių ir siuntinių srautai iš Anglijos arba atvirkščiai yra išties dideli ir paklausūs. Daugybė asmenų įmonei yra sėkmingai patikėję siuntinius, kurie pasiekė jų draugus ir artimuosius. Pervežimo paslaugomis užsiimanti įmonė populiari tuo, jog keliauja ne tik į didžiausią Anglijos miestą – Londoną, bet ir į tolimesnes vietoves, įsikūrusias šalies kraštuose. Kelionė iš ir į Angliją vyksta patogiais mikroautobusiukais, kuriuose įrengta ne tik oro vėsinimo, bet ir šildymo sistema, yra veikiantis DVD grotuvas ir kiti privalumai. Transporto priemones vairuoja tik ilgametę darbo patirtį ir vairavimo stažą turintys vairuotojai, todėl kelionės metu galite jaustis saugiai ir užtikrintai.

Įmonė yra gavusi daugybę teigiamų atsiliepimų ir rekomendacijų dėl kelionės patogumo, greitumo, kainos ir operatyvumo perduodant siuntinius ,,nuo durų iki durų“. Tai ypač patogu dirbantiems asmenims, kurie gautus siuntinius gali atsiimti tiesiog prie darbovietės durų. Kelionės iš ir į Angliją vyksta kiekvieną savaitę. Dėl tikslesnių datų ir laiko visuomet telefonu galite susisiekti su įmonės atstovu ar palikti užklausą ,,Transremijos“ internetiniame tinklapyje.

Jeigu niekuomet į svečią šalį nekeliavote mikroautobusu, dera paminėti, kad tai puikus būdas per transporto priemonės langus stebėti kitų šalių, per kurias važiuojama, miestus, pastatus, žmones, o ir turimo bagažo kiekis čia nėra ribojamas, priešingai, nei skrendant lėktuvu. Kadangi važiavimas lengvąja transporto priemone yra kiek ilgesnė nei kelionė lėktuvu, tuo pačiu ji yra pigesnė. Todėl dalį pinigų, kuriuos sutaupote, galite skirti pramogoms Anglijoje, o jų čia išties apstu. Įvairūs muziejai, parodos, parkai, ,,apsipirkimo rojumi“ tituluojami prekybos centrai, kavinės, barai ir dar daug kitų nuostabių vietų leidžia mėgautis poilsiu, atostogomis ar draugų aplankymu Didžiojoje Britanijoje.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *