Kokie papuošalai ir auskarai madingi visada?

PapuošalaiAr žinojote, jog tam tikri papuošalai yra nepavaldūs laikui ir išlieka stilingais nepriklausomai nuo metų laiko? Tokie aksesuarai yra derinami prie bet kokio stiliaus rūbų ir yra vadinami klasikiniais saugiais deriniais. Tiek auskarai, tiek tam tikros apyrankės ar žiedai išlieka madingi visuomet, todėl jei neapsisprendžiate, kokį papuošalą įsigyti, padovanoti artimai draugei ar mamai, pateikiame jums sąrašą, kokie papuošalai yra verti investavimo.

  1. Papuošalai su perlais. Vėriniai, auskarai, apyrankės inkustruoti perlais savo populiarumo pozicijų neapleidžia ne vieną šimtmetį. Jie yra tinkami dėvėti prie klasikinio stiliaus drabužių, įvairių švarkų, norint pasipuošti švenčių kaip gimtadienis ar vestuvių proga. Dera paminėti, jog kokybiškus perlus, kuriuos galėsite dėvėti ne vienerius metus, reikia įsigyti tik originalius, o ne jų perdirbinius. Nors ši investicija kainuoja didesnę pinigų sumą negu bižuteriniai gaminiai, tačiau tokia prekė jums tarnaus kur kas ilgesnį laiką, nenusidėvės, nepakeis spalvos ir pan.
  2. Masyvios grandinėlės vėrinys. Jeigu mėgstate minimalistinius drabužius, tačiau tam tikro akcento jūsų rūbų derinyje trūksta – masyvi grandinėlė yra būtent tai, ko jums reikia. Ji gali būti tiek pasidabruota, tiek paauksuota, o ir derinti ją nesunku. Jeigu renkatės vienspalvius drabužius, sukneles, pagrindiniam akcentui koncentruokitės tik į grandinėlės vėrinį ir kitų papuošalų nebesirinkite.
  3. Minimalistiniai auskarai. Nedideli, subtilūs auskarai dera prie ko bet kokio drabužių pasirinkimo. Tai gali būti klasikinė ar net sportinė apranga. Tokie auskarai gali būti ovalios ar tam tikros geometrnės figūros formos. Dera paminėti, jog nekalbame apie bižuterinius auskarus, o sidabrinius, auksinius ar iš kito kokybiško metalo pagamintus auskarus, kurie jums tarnaus ne vienerius metus.
  4. Apyrankių rinkinys. Apyrankės, priešingai nei auskarai, gali būti metaliniai, netgi bėgant metams keisti savo spalvą ir visuomet likti stilingais. Priklausomai nuo apyrankių storumo jų rinkinys gali susidėti iš penkių, o kartais net ir dešimties apyrankių, kurios pabrėžia riešą ir jo grožį.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *