Atiduokite mišką į geras rankas

Visi gali sutikti, kad miško reikšmė gamtai yra neįkainojama. Šiandien, kai didžiuliai pramonės ir gamybos procesai vyksta didžiuliais tempais, gamybininkaim supirkėjai kerta ir perka miska didžiuliais mąstais. Kitaip tariant, paklausa pamažu ima lenkti „pasiūlą“, taigi gamta nespėja su grobikišku žmogaus vartojimu.

Miško supirkimas ir jo specifika

Lietuviškas miškasAnkščiau žmonijos pagarba miškui ir girioms buvo daugybę kartų didesnė. Miškas būdavo meditacijos, įvairiausių apeigų, karo ir priešų įvyliojimo vieta. Vėliau, kai pagonybė ėmė nykti, o galiausiai atėjus pramonės augimo amžiams, kai buvos suvokta, kad geresnio kurio, apsišiltinimo, statybinės medžiagos nei mediena nėra, miškus imta naikinti milžiniškais mastais. Toks naikinimas tęsėsi beveik iki praėjusio amžiaus vidurio, kada pradėjusi nykti gyvūnija, pakitusi augmenija ir dėl žmonios veiklos įrantis dirvožemis (kas ypač matosi Atogrąžų, Azijos ir miškingosiose Afrikos vietovėse) privertė sukilti už gamtą kovojančius aktyvistus. To dėka, šiandien imtis miško kirtimo darbų reikia sutvarkyti nemažai teisinių procesų. Kaip ten bebūtų, turėti miško yra didžiulė prabanga. Miško įsigyjimas yra didžiulė investicija į ateitį, nešanti didelį pelną. Tačiau vien turėti miško plotą nepakanka. Esant stipriam vėjui, didelėms liūtims, audroms, medžiai išverčiami, prilaužoma šakų, miškas užsiteršia. Šią netvarką reikia šalinti, kitaip apsunkinamos gyvūnijos gyvenimo sąlygos, gadinama velėna, užkertamas kelias tvarkingai vystytis augmenijai, apribojamas praeinamumas. Visa tai gali lemti augmenijos ligų, įvairių parazitų atsiradimą. Žmonės, kurie sąmoningai įsigyja mišką, paprastai juo rūpinasi, tačiau tie, kurie, pavyzdžiui, mišką paveldi, įgyja jį netikėtai, neturėdami jokio supratimo apie miško priežiūrą, neturintys teorinių žinių apie miškininkystės specifiką, neprižiūrėdami savo turto skatina jo nuvertėjimą, miškas praranda savo vertę. Tokiems žmonėms geriausia kreiptis į įmones, kurios perka miska. Viena tokių yra bendrovė Petro medis, kuri teikia kokybiškas miško supirkimo, pardavimo, priežiūros paslaugas. Bendrovė siūlo puikias supirkimo kainas, greitą, didelių biurokratinių procesų nereikalaujančią procedūrą, kuri neabejotinai atneš jums pelną ir nuims nuo pečių didelį galvos skausmą. Norėdami kreiptis į bendrovę Petro medis, kreipkitės į bendrovės atstovus, susitarkite dėl susitikimo su supirkėjais savo miške. Čia bus įvertinama miško būklė, išanalizuojama medžių kokybė ir rūšinė įvairovė, galiausiai nustatoma kaina. Abiems šalims sutikus, pasirašoma sutartis ir nuo tos akimirkos miškas jau bus nebe jūsų rūpestis. Galėsite būti ramus, kad nepraradote nei cento dėl neprižiūrimo miško nuvertėjimo, o ir savo turtą perdavėte į atsakingai dirbančių specialistų rankas.

Gera patirtis su įmone Petro medis

Vitalijus – keturiasdešimtmetis, užsiimantis sandeliu nuoma Vilniuje, mišką paveldėjo iš savo tėvo. Pradžioje, neturėdamas jokių įgūdžių miško priežiūrai, vyras nežinojo, kaip mišką prižiūrėti. Vėliau vyriškiui su žmona buvo kilusi mintis miške pasistatyti nedidelį namelį, kur galėtų pabėgti nuo nusibodusios civilizacijos. Tačiau, vis neprisiruošiant pradėti statybų darbus, laikas bėgo, miškas buvo neprižiūrimas, kerpėjo, pamažu ėmė tapti nepraeinamas, todėl, įvertinęs nuvertėjimo tikimybę ir pasitaręs su šeima, Vitalijus nutarė kreiptis į miško supirkimo bendrovę. Geri atsiliepimai ir puikus prisistatymas internetinėje svetainėje paskatino vyrą pasirinkti bendrovę Petro medis, kuri perka miska ypač geromis sąlygomis ir kainomis bei pasižymi gera aptarnavimo kokybe. „Mūsų susitarimas įvyko per parą laiko. Susisiekiau su įmonės vadybininku, pasikviečiau jį į savo mišką apžiūrai, čia pat pasirašiau sutartį ir štai, po akimirkos turėjau apvalią sumelę savo kišenėje ir ramią nuo rūpesčių galvą. Žinau, kad šie miškininkai puoselės mišką, tinkamai panaudos žaliavas, ko aš su savo mechaniko galva niekada nebūčiau padaręs“- juokiasi vyras, įmonės Petro medis paslaugas siūlantis visiems, siekiantiems savo mišką perleisti į geras rankas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *