Autobusiuką susitvėrė iš atiduotų mašinų

Mūsų dėdė Zigmas dirba ten, kur vyksta automobilių supirkimas. Nuo senų laikų jį domino automobilių supirkimas Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje. Iš šios srities jis visada mokėdavo pasidaryti pinigų, nes verslininko gyslelę tikrai turi. Tačiau dabar, kai jis jau senas ir nebedirba, kaip sako, konstruoja mašinas savo kieme tiesiog savo malonumui. Todėl automobilių supirkimas, jo sena darbovietė, dabar jam tiekia visokias niekam nereikalingas dalis. Ir ką jūs sau manote. Į gyvenimo galą dėdė Zigmas taip prakuto, kad moka iš visiškų atliekų pasidaryti mašiną. Štai neseniai iš visų tų šlamšto sankaupų jis susikonstravo visiškai veikiantį autobusiuką.

Dėde Zigmai, kaip dabar jūsų autobusiukas, ar gerai veikia?

Parduodu automobilįOi, eina kaip bitė. Man jau tikrai niekada nereikės naujos mašinos. Viskas, ką randu ten, kur vyksta automobilių supirkimas Vilniuje, man yra pati geriausia aukso kasykla. Žinai, kai tiek metų pradirbau su mašinomis, tai aš labai gerai matau ir žinau, kam kokia detalė reikalinga, ir ką iš ko galima padaryti. Kiti žmonės gal būna, kad ir nežino, kad pasiklysta tarp gausybės tų visokių detalių. O man tai kas – aš žinau, kas man patinka, žinau, kaip man važinėti, žinau, kam reikalinga kas. Todėl ir džiaugiuosi, kad galiu žinoti, kaip pasidaryti mašiną.

O kaip tu sugalvojai šitą mašiną išvis pasidaryti?

Na, žinai, man autobusiukai visada patiko. Ypač, kai važiuoju į žvejybą. Tai tada lengvai sau užsikuriu, susidedu visus žvejo daiktus, įrankius ir važiuoja. O ir draugus, būna, kad reikia pavežti, nes ne visi tokie turtingi kaip aš, kad mokėtų iš atliekų pasidaryti autobusiuką ir su juo nuvažiuoti prie ežero. Tu nesijuok, tikrai ne visi tokie turtingi. Nors visi turi kompiuterius ir išmaniuosius telefonus.

O kaip tu manai, ar ilgai važiuos dar šitas automobilis?

Manau, kad dar važiuos tiek, kiek man reikės. Kad aš nelabai daug juo važinėjo, jeigu čia apie tai klausi. Man tik reikia tada, kai geras oras, į žvejybą nuvažiuoti. O šiaip tai aš visur nueinu pėsčias, bet man tai ir sveikatos suteikia. Senam žmogui daug geriau yra vaikščioti pėsčiam, ar dviračiu važiuoti, o jau ten su autobusiuku tai tik į didesnes keliones gali važiuoti. Pamatysi, vaikeli, suprasi, kai būsi mano metų. Kai būni jaunas, tai atrodo, kad viską visada gali daryti, paskui tik pamatai, kad jau jėgos senka.

#1$ komentaras

  1. Ugnius

    Kompiuteriai ir išmanieji nepadės sukonstruoti automobilio, galima rasti kažkiek informacijos, bet reikia dar turėti „galvą ant pečių“, nemažai patirties. Tad belieka džaiugtis, kad yra žmonių, kurie tokiose metuose dar dega aistra, konstruoja , žvejoja. O jeigu nepavyktų sukonstruoti valtį žvelybai, visada ją galima nusipirkti https://www.bausa.lt/laisvalaikiui/valtys , nu negali žmogus visko mokėti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *