Klasika Arkinis – šiltnamiai reprezentuojantys UAB Meistro kodas vardą

Norintiems tobulėti sodininkystėje ar daržininkystėje, pagausinti kasmetinį derlių arba tiesiog suteikti gyvasties savo sodui siūlomas puikus patrnerijs – įmonė UAB Meistro kodas, kurios pagrindinė gaminama ir tiekiama produkcija yra Klasika šiltnamiai. Žinoma, bendrovė taip pat gamina, tiekia tiekia ir kitus šiltnamius bei produkciją (apie ją vėliau plačiau pakalbėsime), tačiau Meistrokodas Klasika Arkinis, House, Standar ALU šiltnamis yra vienintelis produktas, ženklinamas originaliu, išskirtiniu ženklu, bylojančiu apie aukštą lietuvišką kokybę ir ilgaamžiškumą.

Klasika Arkinis ir kiti UAB Meistro kodas šiltnamiai

Arkinis šiltnamisTrumpai pristatysime bendrovės gaminamus ir pardavinėjamus šiltnamius. Įmonė savo prekes pateikia ypač patraukliai. Noriai ir aktyviai dalyvauja sodininkistės parodose ir prastato savo produkcija. Būtent taip juos pastebi didelė dalis klientų. Bendrovė siūlo netoli dešimties rūšių šiltnamių, gamina ir tiekia ne tik šiltnamius smulkiems sodininkams, mėgėjams, bet ir specializuojasi pramoninių šiltnamių gamyboje. Keturių rūšių Klasika šiltnamiai itin mėgstami mėgėjų sodininkų, ne tik todėl, kad tai produktas, greitai padedantis pasiekti puikių rezultatų, bet ir todėl, kad tai pakankamai dekoratyvus, nesudėtingos konstrukcijos gaminys, neapkraunantis jūsų sodo ir neužgožiantis erdvės. Lietuvoje pagamintas Klasika Arkinis šiltnamis yra ypač patrauklaus dizaino. Stogo danga kuria arkos įspūdį. Šiltnamis turi puikų pamatinį pamatą, standumo briauną. Kaip ir visi šiuo originaliu ženklu ženklinami šiltnamiai, šis yra pagamintas iš kanalinio polikarbonato – ilgaamžiškumą ir tvirtumą garantuojančios medžiagos. Produktas taip pat yra labai sandarus, nes turi guminę sandarinimo tarpinę. Perkant šiltnamį Klasika Arkinis arba bet kurį kitą šio ženklo šiltnamį, vertėtų atkreipti dėmesį, kad visos komplekte esančios dalys yra sužymėtos, todėl, reikalui esant, jeigu šiltnamį planuojate susimontuoti pats, galite dar prekybos vietoje paprašyti darbuotojų patikrinti, ar nieko netrūksta. O susimontuoti pirkinį savo sode – ypač paprasta. Jums neprireiks jokios papildomos įrangos, papildomos technikos pamatams lieti ar kitokių stipriai kišenę tuštinančių priemonių. Nuolaidus ir tvirtas šiltnamio stogas šaltuoju laikotarpiu neleidžia ant stogo kauptis sniegui ar kitiems krituliams. Taip pat jis itin lengvai atlaiko įvairiausius mechaninius procesus, vėjo gūsius ar audras, kadangi prieš penkerius metus buvo suprojektuotas būtent šaltajai, dažnai vėjų kamuojamai Lietuvos daliai.Pats šiltnamis yra labai erdvus, kenksmingus saulės spindulius sulaikanti medžiaga puikiai paskirsto šviesą, užkerta kelią dirbtiniams šešėliams, užtikrina puikią temperatūros cirkuliaciją. Būtent todėl meistrai garantuoja, kad su Klasika produkcija pasieksite daug geresnių derliaus rezultatų negu su bet kuriuo kito gamintojo šiltnamiu. Šiltnamiai Standart, ALU ir House yra taip pat pagaminti iš polikarbonato, turi tas pačias konstrukcijas, daugiausiai skiriasi tik stogo nuolydžio forma. Internetinėje įmonės svetainėje pateikiama daug jau sumontuotų Klasika šiltnamių pavyzdžiu, todėl ieškodami geriausio sprendimo, atsakymą galite atrasti kataloge.

Kokybiška Klasika Arkinis šiltnamio danga – kanalinis polikarbonatas

Jau minėjome, kad didžioji dalis įmonės šiltnamių dengiami kanaliniu polikarbonatu – itin patvaria ir kokybiška medžiaga. Kuo kanalinis polikarbonatas tos ypatingas? Pagrindinis privalumas yra puikus atsparumas smūgiams, lengvaspjaustymas bei apdirbimas, taip pat atsparuvas kenksmingiems ultravioletiniams saulės spinduliams. Tai reiškia, kad medžiaga atlaiko visus galimus didžiausią nusidėvėjimą skatinančius procesus. Parduodama šią medžiagą atskirai, bendrovė garantuoja visų reikiamų sertifikatų ir dokumentų, kokybės išrašų suteikimą. Polikarbonatą žmonės dažnai renkasi terasų stogų dengimui, dėl minėto atsparumo smūgiams ir patogiai sumontuojamų lakštų. Bendrovė pabrėžia, kad, jeigu yra poreikis medžiagos lakštus sandėliuoti, reikėtų užtikrinti polikarbonatui būtinas sandėliavimo sąlygas. Čia turima omenyje nuo saulės spindulių apsaugotą, yprač gerai vėdinamą patalpą, apsaugoti nuo mechaninių procesų. Labai svarbu, kad kol lakštai dar nėra sumontuoti, nenukentėtų jų kokybė.

Kaip analogą kanaliniui karbonatui, kuriuo yra dengiamas Klasika Arkinis šiltnamis, UAB Meistro kodas Diamonds (Korėtas) polikarbonatą. Pagrindinis šios medžiagos skirtumas nuo minėtosios yra ypatingos struktūros paviršius, primenantis deimantinę dangą. Tokią dangą paprastai renkasi išskirtinių dizaino sprendimų trokštantys klientai. Šešiakampiais deimantais dengtas paviršius nekliudo šviesai patekti į minėta medžiaga padengtą erdvę. Toks polikarbonatas pritaikomas fasaduose, dengiant garažus, stogeliams, taip pat švieslangiams bei pavėsinėms. Taigi tiek kanalinis, tiek Diamonds polikarbonatas garantuoja kokybišką rezultatą. Tą tik patvirtina Meistro kodas Klasika produkcija.

Korėtas polikarbonatas

UAB Meistro kodas – ne tik Klasika Arkinis šiltnamiai

Jau ne kartą kalbėjome, kokią didelę prekių ir paslaugų gausą siūlo UAB Meistro kodas specialistai. Nesvarbu, kad sode stovi keli šiltnamiai, įrankių nameliai, komposto dėžės ar įvairiausi kiti daiktai, žmonės nori išlaikyti estetišką kiemo vaizdą. Būtent todėl žmonėms svarbu užtikrinti kokybišką vejos augimą. Tam įmonė siūlo žolės/vejos koriukus, su kuriais galėsite kokybiškai ir kūrybingai formuoti vejos plotus, apsodinti net pačius nelygiausius šlaitus, išlyginti pviršius. Žolės/vejos korys Klasika Green yra puikiai transportuojamas, ypač lengvai sumontuojamas ir, reikalui esant, išrenkamas. Su tokiu koriuku lengvai apsaugosite bet kokį žemės plotą nuo erozijos, tausosite ir saugosite aplinką, užtikrinsite žalumą bei natūralumą. Tokius koriukus žmonės nesudėtingai pritaiko aikštelėse, šaligatvių armatūrai, sutvirtinti ir apželdinti kelio kraštų šlaitus. Taip pat tai yra dažnai į Golfo aikštynus vežama prekė, pasitaiko, kad koriukas perkamas, siekiant įrengti gyvūlių gynimo takus, vaikų žaidimo aikšteles, žirgynus ir įvairiausias kitas erdves. Taigi šis originalus ženklas Klasika suteikia itin didelės kokybės svorį ne tik Klasika Arkinis, Alu, Standart ar House šiltnamiams, bet ir šiems žolės/vejos koriukams. Akivaizdu, kad UAB Meistro kodas, tai toks prekybininkas ir gamintojas, pas kurį apsilankyti turėtų kiekvienas kokybę ir gerą kainą vertinantis sodininkas.

Armo šiltnamio privalumai

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *