Automobilių nuoma Lietuvoje – prieinama kaina ir aukšta kokybė

Jau ir Lietuvoje puikiai prisitakiųsi automobilių nuomos paslauga vis tobulėja ir lepina klientus ne tik patraukliomis kainomis, lengvu prieinamumu ir darbu 24/7, bet ir plačiu naujų automobilių asortimentu. Gan naujų metų automobiliai dažnai išgąsdina klientus, kurie susidaro įspūdį, kad kaina dėl to gali kur kas šoktelėti į viršų, tačiau ir naujo automobilio nuoma Lietuvoje yra prieinama už protingą ir patrauklią kainą.

Pritaikyta kiekvienam

Tik atsiradus automobilių nuomos paslaugoms Lietuvoje, neturėjome didelio pasirinkimo automobilių asortimente, tačiau šiandien automobilio nuoma Lietuvoje yra labai funkcionali, mat įmonės siūlo ne tik lengvuosius automobilius su mechanine ar automatine greičių pavara ar keleivinius mikroautobusus, tačiau asortimentas prasiplėtė iki įvairių klasių lengvųjų automobilių – mini, kompaktinės, ir ekonominės, todėl šiandien kiekvienas atras sau tinkamą automobilį.

Nuomos sprendimaiKadangi automobilių nuomos pasiūla Lietuvoje yra gan didelė, pasirinkome vieną populiariausių įmonių „Auto Nuoma 100“ siūlomų automobilių apžvalgai. Tai įmonė savo paslaugas teikianti visą parą Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Palangoje, Rygoje bei Taline kiaurą parą, septynias dienas per savaitę. Ši įmonė pasižymi plačiu automobilių asortimentu, geromis kainomis bei vienu greičiausių automobilių rezervacijos patvirtinimu.

Įmonė siūlo įvairių klasių automobilius tiek mechanine, tiek ir automatine greičių pavara. Galima pasirinkti iš įvairių naujausių modelių – FIAT, OPEL, RENAULT, FORD Fiesta, Focus Mondeo, HYUNDAI, VOLKSWAGEN Polo, Golf Jetta, Touran ar Passat automobilių. Įmonės itnernetiniame puslapyje prie visų automobilių nurodyta automobilio klasė, durų skaičius, vietų skaičius, kuro tipas, pavaros tipas, atsiėmimo vietos. Visus automobilius galima atsiimti nurodytų miestų geležinkelių stotyse ar oro uostose. Automobilių lengvųjų automobilių kainos vienai parai svyruoja nuo 13 iki 53 eurų. Keleivinio mikroautobuso nuoma Opel Vivaro kaina vienai parai siekia 68 eurus. Be abejonės, besinuomojant automobilį ilgesniems laiko tarpams taikomos patrauklios nuolaidos. Kiekvienam automobiliui siūlomi papildomi priedai prie minimalios paros sumos. Tai būtų dalinis arba pilnas draudimas, antras vairuotojas, GPS navigacija, kūdikio kėdutė, neribotas kilometražas ir kitos paslaugos. Tačiau priedai kainuoja tikrai nedaug (1-2 eurus, o draudimo kainos gali siekti iki 8 eurų), todėl bendra suma vis tiek išlieka patraukli ir prieinama. Tad tai puikus įrodymas, kad automobilio nuoma Lietuvoje šiandien gali būti prienama už patrauklią kainą su aukščiausios klasės automobiliais.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *