Automobilių stiklų valymas – darbas ne kiekvienam

Naujas stiklasKai gyvename paprastame šiaurės regione, Lietuvoje, tai automobiliu stiklai ir jų valymas nėra mums išvis labai aktualus dalykas. Nusiplauname, kai mašina plovykloje, kartais šiaip iš mašinos plona srovelė šauna, valytuvai sukruta, ir štai turime ganėtinai švarią mašiną ir jos langą. Taip pat, galima įsivaizduoti, ir automobiliu stiklai Birzuose valomi. Tačiau, jeigu tektų keliauti po egzotinę jūrinę šalį, ten neabejotinai rastume daug stiklų valytojų.

Populiaru kurortuose

Gal ir keistas klausimas, bet visgi logiškas – o kodėl gi kažkur kurortuose yra žmonių, kurie prišoka nuvalyti tau automobilio stiklo, vos su mašina sustoji kur nors prie sankryžos? O, tuo tarpu, kitur to nėra? Paprasčiausiai gatvėse uždarbiaujantys žmonės dažniausiai tikisi daugiausiai uždirbti ten, kur yra didesni turistų traukos centrai. Tokiose vietose galima lengviau pasipelnyti, anot jų logikos, kadangi čia žmonės atvyksta pailsėti, jie išleidžia daugiau pinigų. Na o Viduržemio jūros pakrantėse apskritai daug iš Afrikos atvykusių ir sau pragyvenimo šaltinių ieškančių žmonių. Taigi, normalu, kad jie taip pat savais metodais bando užsidirbti.

Psichologinė provokacija sumokėti

Ir visgi, kai kalbame apie automobilių stiklų plovimą sankryžose, daugiausiai turime atkreipti dėmesį į tai, kad iš tiesų čia vyksta ne pačių automobilių stiklų plovimas, o labiau – smegenų plovimas. Mat žmonės, pamatę, kad kažkas plauna jų stiklus, ko jie tikrai neprašė, pasijaučia įpareigoti. Juk kažkas dėl jų dirba ir atlieka paslaugą. Reiškia, reikia sumokėti. Žmonės, kurie greitai užsiropštė jums ant lango ir jį nuvalė, taip pat visada rodo akivaizdžius ženklus, kad jums reikia kuo greičiau ir kuo daugiau sumokėti. To išvengti jūs niekaip negalite, turite tiesiog sumokėti. Jeigu išvengiate, jaučiatės kaip paskutinis šiknius, kuris verčia dirbti žmones nemokamai, kuris tiesiog elgiasi, kaip jam patogiau, o visi kiti turi vargti. Atrodo, toks paprastas dalykas, automobilio stiklų valymas, tačiau sukelia tikrai lanbaidaug audrų žmogaus sieloje.

Teko dirbti vieną vasarą

Kartais ir lietuviams tenka padirbėti šioje industrijoje. Štai Miglė iš Kauno sako, kad važiavo į Graikijos salą padirbėti padavėja, tačiau kažkokiu būdu tapo automobilių langų plovėja. Miglė sako, kad pasitikėti įdarbinimo agentūromis tikrai sunku, nes pažadėti gali vienokį darbą, o paskui teks dirbti kitokį, ir dvigubai sunkesnį, ir dvigubai mažiau apmokamą. Taip ir jai buvo, kai teko dirbti automobilių stiklų plovėja.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *