Prekybinė įranga – sėkmingam jūsų verslui

Prekybinė įrangaUAB „Index“ – prekybine restoranų, oro kondicionierių, rekuperatorių, šaldymo kamerų įranga prekiaujanti įmonė. Įmonė siūlo įvairių gamintojų produktus, kurie yra tapę savo srities lyderiais daugelyje Europos šalių ir turi platų klientų ratą ne tik visoje Europoje, bet ir šiaurės bei pietų Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje. Siūloma prekybinė įranga yra ne tik funkcionali, bet ir kurianti išskirtinį bet kokios parduotuvės stilių. Vienos populiariausių prekybinės įrangos prekių – šaldymo kameros. Plačiau apie jas:

Šaldymo kameroms vienas svarbiausių funkcijų atlieka durys ir vartai. Jos dažniausiai siūlomos projektuojant šaldomąsias patalpas įvairiose parduotuvėse, restoranuose ir kitose panašiose vietose. Šaldymo kameros palaiko įvairaus lygio drėgmę, jų vartai atitinka visus higienos reikalavimus, taupo elektros energiją. Visos šaldymo kameros pasižymi ilgaamžiškumu, patikimumu. Tokios kameros puikiai atlaiko besikeičiančias oro sąlygas.

Patalpose, kuriose reikia išlaikyti žemą temperatūrą, šaldymo kamerų instrukcija turi labai didelę reikšmę. Didelį dėmesį vartų ir durų konstrukcijoms skirianti ispanų įmonė žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis ir kasmet jas tobulina. Yra siūlomas ypač platus kamerų dizaino, durų staktų asortimentas, o pačias kameras galima montuoti prie skirtingų tipų sienų.

Šaldymo kameroms yra suteikiama garantija, todėl pirkėjai gali būti tikri, jog sugedimo ar kitu panašiu atveju, šaldymo kamera bus sutaisyta ir nesukels nepatogumų vartotojams. Šaldymo kamerų vartai gali būti gaminami su elektros pavaromis arba stumdomi. Priklausomai nuo jums reikalingos montavimo vietos galite išsirinkti jums patogų vartų modelį ir jo veikimo mechanizmą.

Taigi, jeigu dvejojate, kur įsigyti jūsų restoranui ar kitai prekybos vietai reikalingos įrangos, UAB „Index“ – puikus pasirinkimas, nenuvyliantis savo klientų.

Daugiau apie prekybinę įrangą – http://www.indexkryptis.lt

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *